Chcesz zapuścić włosy? Dzięki temu produktowi za 10 zł będą rosły jak szalone

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic łatwiejszego niż zapuszczanie włosów. Warto jednak pamiętać, że dzięki kompleksowej pielęgnacji kosmyki będą rosły zdrowsze. Poznajcie wcierkę do włosów, która od jakiegoś czasu zbiera rewelacyjne recenzje.

Wcierki to płynne odżywki wzbogacone ziołowymi wyciągami, które wnikają w głąb skóry. Nie tylko wzmacniają cebulki, lecz także stymulują wzrost tzw. baby hair. Dzięki nim włosy rosną mocniejsze i grubsze, stają się bardziej odporne na uszkodzenia.

Chcesz zapuścić włosy? Dzięki temu produktowi będą rosły jak szalone

Wcierka Koktajl Ziołowy marki Barwa cieszy się ogromną popularnością i zbiera bardzo dobre recenzje. Wpływa na to nie tylko jej działanie, lecz także atrakcyjna cena. Kosmetyk kupicie za 9,99 PLN. Zdaniem zadowolonych użytkowników produkt zapewnia szybszy wzrost włosów, a także je głęboko odżywia.

Zobacz wideo Marina chwali się pięknymi włosami:

- Koktajl ziołowy przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i bardzo osłabionych. Skutecznie regeneruje zniszczone włosy, odżywia osłabione cebulki oraz hamuje proces wypadania. Regularnie stosowana odbudowuje strukturę włosa, głęboko odżywia i zapewnia szybszy wzrost, przywraca pełen blask, nadając im zdrowy wygląd. Koktajl nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nadaje się nawet do delikatnej skóry głowy - zapewnia producent.

 

Chcesz zapuścić włosy? Pamiętaj o pielęgnacji

Jeśli chcesz zapuścić włosy, wprowadź kilka nawyków do swojej codziennej rutyny. Podpowiadamy, o czym szczególnie warto pamiętać.

  • Codziennie wcieraj w skórę głowy wcierki, które odżywią cebulki, a także poprawią krążenie. Możesz skorzystać z gotowych produktów (takich jak wspomniany kosmetyk marki Barwa) lub przygotować je samodzielnie.
  • Kolejny ważny element pielęgnacji to olejowanie skalpu. Najlepiej w tym przypadku sprawdzą się m.in. olej z czarnuszki, olej konopny, olej z wiesiołka. Pamiętaj o tym, że intensywny masaż nie jest wskazany. Bardzo ważna jest delikatność. Poza tym nigdy nie trzymaj oleju na skórze głowy dłużej niż dwie godziny. 
  • Nie zapominaj o regularnych peelingach skóry głowy. O ile peelingi ciała czy twarzy nikogo już raczej nie dziwią, złuszczanie martwego naskórka ze skóry głowy nie jest aż tak powszechne. Zazwyczaj zaleca się, by wykonywać je 1-2 razy w tygodniu. Ten prosty zabieg zapewnia wiele korzyści. Peelingi pobudzą cebulki włosów. Poza tym skóra głowy stanie się dotleniona i odżywiona.
Więcej o: