To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Kupisz go w każdej drogerii

O tym, że tego typu produkty są najlepszymi środkami przeciwzmarszczkowymi, mówi się coraz częściej. Zwyczaj ich codziennego stosowania wywodzi się z pielęgnacji koreańskiej. Wiele Koreanek twierdzi, że to właśnie dzięki nim, na długi czas udaje im się zachować promienny i młody wygląd.

Ochrona przeciwsłoneczna jest ważna nie tylko latem, a kremy z filtrem to najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Regularnie stosowane produkty z wysokim filtrem ochronnym nie tylko zapobiegają powstawaniu przebarwień, ale także spowalniają procesy starzenia skóry. Dlatego też produkty tego typu warto stosować przez cały rok. Kilka lat temu dla wielu osób było to zaskakujące. Jednak w ostatnim czasie wiedza na ten temat jest coraz powszechniejsza.

To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy

Warto wspomnieć, że zwyczaj codziennego stosowania produktów tego typu wywodzi się z pielęgnacji koreańskiej. Wiele Koreanek twierdzi, że to dzięki tego typu produktom, na długi czas udaje im się zachować promienny i młody wygląd. Obecnie kremy z filtrem znajdziemy w większości drogerii stacjonarnych i internetowych. Warto jednak przed zakupem dowiedzieć się, czym należy kierować się w trakcie wyboru takich kosmetyków. Więcej wskazówek na ten temat poznasz w naszym filmie:

Zobacz wideo Jaki filtr przeciwsłoneczny wybrać?

To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy - stosuje go Jennifer Lopez

O tym, że stosowanie filtrów przeciwsłonecznych jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie młodego wyglądu przypominają także gwiazdy. Jennifer Lopez zdradziła jakiś czas temu, że nie stosuje botoksu, a młody wygląd skóry zawdzięcza dwóm produktom. To oliwa z oliwek oraz krem z filtrem. Gwiazda wyznała, że kosmetyki z wysokim filtrem są elementem jej codziennej pielęgnacji od ponad 20 lat.

Gdy byłam po dwudziestce, spotykałam się z pewnym mężczyzną. Chodziliśmy w tym czasie do różnych dermatologów. Mój lekarz dał mi świetny kosmetyk oczyszczający oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym. Zaznaczył także, że jeśli zacznę stosować to już teraz, będzie świetnie. Z kolei lekarka mojego partnera miała inne zdanie. Pokazała mi, że mam zmarszczkę i powiedziała, że powinnam już teraz zacząć stosować botoks, a mój chłopak ją poparł. Ja natomiast odmówiłam

- wyznała Jennifer Lopez. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: