Najmodniejsze trendy w stylizacji brwi. Jesteś ciekawa, czy soap brows będą nadal hitem 2021 roku?

Nieuporządkowane i bujne czy kształtne i wyregulowane? W tym roku obowiązuje aż 5 trendów w stylizacji brwi. Sprawdź, co lansują wizażyści i instagramowe gwiazdy.

Zeszłoroczna moda na soap brows, czyli tzw. "brwi na mydło", biła rekordy popularności. Te z nas, które nie lubią zbyt długo spędzać czasu przed lustrem i wyskubywać włoski pęsetą, mogły w końcu odetchnąć z ulgą i pokazać swoje brwi takimi, jakie są. Jakie trendy królują w tym roku? 

Zobacz wideo Układanie i utrwalanie brwi za pomocą mydełka. Jak to zrobić?

Brwi na mydło dalej na czasie

Nic na razie nie wskazuje na to, aby soap brows miały odejść w zapomnienie. Aby uzyskać efekt nastroszonych włosków, musisz wyczesać je do góry szczoteczką i utrwalić specjalnym żelem lub mydełkiem do stylizacji

Jak zagęścić brwi? Dzięki tej metodzie włoski rosną jak szaloneTakie brwi są niemodne, kiczowate i postarzają. Unikaj ich jak ognia!

Undone brows, czyli brak stylizacji najlepszą stylizacją

Jeśli nie lubisz poświęcać swoim brwiom zbyt wiele czasu, to w tym roku tak naprawdę nie musisz się wysilać. Nie jest ważne, że pojedyncze włoski rosną poza łukiem brwiowym, możesz spokojnie je zostawić, a największy wysiłek na jaki możesz się zdobyć, to wyczesanie łuków suchą szczoteczką - tak, aby wyglądały naturalnie. 

Zaskakujący trend tego roku - no brows

Wizażyści namawiają w tym roku na kamuflaż łuków brwiowych. Brwi mają stapiać się ze skórą i być niewidoczne, co pozwoli wyeksponować makijaż oczu. Ten trend najlepiej sprawdzi się u kobiet, które mają naturalnie cienkie i jasne włoski. W tym sezonie lepiej nie przyciemniać włosków i postawić na ich naturalny kolor. Jak je sprytnie zakamuflować? Zamaluj je korektorem lub podkładem. 

Wraca moda na cienkie, wyskubane brwi

Jeśli byłaś fanką mody na wyskubane łuki brwiowe a'la Paris Hilton czy Christina Aguilera, to mamy dobrą wiadomość: w tym roku możesz postawić na wyregulowane brwi. Ten trend co prawda wraca bardzo powoli, ale pewnie już niedługo będzie znowu królował. 

Kosmetyki do makijażu oczu [SPRAWDŹ]

Jak zagęścić brwi? Domowy sposób, dzięki któremu włoski rosną jak szaloneHenna pudrowa na brwi w domu? Teraz potrzebny zestaw kupisz w Rossmannie

Stylizowanie brwi na prosto - hit, na którego punkcie oszalały użytkowniczki TikToka

Kobiety oszalały na punkcie tej mody. Golą lub wyrywają pęsetą zakrzywioną końcówkę łuku, aby nadać brwiom prosty kształt. Tak wyregulowane brwi sprawią, że spojrzenie będzie wyglądało na bardziej tajemnicze. Zaryzykujesz taką stylizację? 

Więcej o: