Fryzura choppy bob wyszczupla twarz i jest idealna dla cienkich włosów. To najmodniejsza fryzura na wiosnę 2021

Fryzura na wiosnę, która doda włosom objętości. Choppy bob jest coraz bardziej popularny, a w dodatku stanowi wybawienie dla cienkich włosów. Wysmukli twarz i doda delikatności. W tym sezonie to absolutny hit

Fryzura choppy bob, to objawienie wśród krótkich stylizacji włosów. Najnowsza wersja popularnego boba świetnie sprawdzi się w wiosennym wydaniu. Prognozy mówią, że nadchodzący sezon ma należeć do tych cieplejszych, a lekka fryzura w takie dni sprawdzi się idealne. Co ciekawe, nie jest polecana tylko dla osób z falowanymi włosami. Tak zwane wavy hair z powodzeniem uzyskamy w domu, stosując prostą metodę układania. Choppy bob wysmukli twarz i doda jej delikatności. Odejmie optycznie lat i wprowadzi w dobry, wiosenny nastrój. Jak wygląda ta wyjątkowa fryzura?

Zobacz wideo Aktor wygrywał rankingi na najgorszą fryzurę

Choppy bob to krótka fryzura na wiosnę. Jak uzyskać krótkie, romantyczne fale?

Słowo choppy oznacza wzburzony. To określenie idealnie pasuje do tej fryzury. Co najważniejsze, można ją uzyskać niezależnie od tego, czy włosy są cienkie, czy grube. Pasuje także do niemal każdego kształtu twarzy, ponieważ z powodzeniem ją wysmukli, lub uwydatni delikatne rysy. Choppy bob to krótsza wersja klasycznego boba. Polega na uzyskaniu delikatnego skrętu, który dodaje objętości. Najważniejsze, że nie potrzebujemy do tego specjalnych rodzajów wałków, czy szczotek. Wystarczy spray do modelowania na ciepło i...własne palce.

Kręcone włosy - trendy na jesień 2019. Jak o nie dbać, żeby zachowały piękny skręt? Modne fryzury Kręcone włosy - trendy na jesień 2019. Jak o nie dbać, żeby zachowały piękny skręt?

Podczas suszenia fryzury należy nałożyć spray na włosy i delikatnie przeczesywać je rękoma, wcierając preparat w pasma. Włosy naturalnie zaczną się unosić i kręcić. Romantyczne fale z powodzeniem sprawdzą się przy wiosennych stylizacjach, a dodatkowo wytrzymają wiele godzin. 

Fryzury do pracy. Jakie będą najbardziej modne upięcia włosów w sezonie jesień-zima 2019? Podpowiadamy Fryzury do pracy. Jakie będą najbardziej modne upięcia włosów w sezonie jesień-zima 2019? Podpowiadamy

Fryzura choppy bob nie tylko dla właścicielek włosów falowanych. Sekret tkwi w strzyżeniu

Włosy cieniowane, są o wiele bardziej skłonne do falowania, dlatego właścicielkom włosów prostych proponujemy strzyżenie warstwowe. Tutaj może się przydać lokówka, lub lotion do włosów, który naturalnie wydobędzie z nich skręt. Coraz bardziej w ostatnim czasie popularne są wcierki, które wydobywają naturalny skręt włosa, a przy okazji odżywiają jego strukturę nadając zupełnie nowy wygląd.

Gotowi na zmiany?

Więcej o: