Trik z TikToka, który podbił serca internautek. Dzięki niemu twoje rzęsy będą wyglądały zjawiskowo

Która z nas nie marzy o pięknie pogrubionych i wydłużonych rzęsach? Dobry tusz to podstawa, ale liczy się też technika. Aby makijaż twoich oczu wyglądał spektakularnie, koniecznie musisz wykorzystać ten trik. Internautki pokochały tę metodę tuszowania rzęs.

Piękne długie rzęsy zawsze sprawiają, że nasze spojrzenie wygląda uwodzicielsko. Niestety nie każda z nas może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami. Odżywki, olejki, tusze z magicznymi szczoteczkami - chwytamy się wszystkiego, co może poprawić ich wygląd. Co zrobić, aby rzęsy wyglądały świetnie i nie kosztowało nas to dużo wysiłku? Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała trik, który spełni marzenie o pięknych rzęsach. 

Zobacz wideo Jak używać zalotki, aby uzyskać najlepszy efekt?

Dzięki temu trikowi z TikToka twoje rzęsy będą pięknie wydłużone i pogrubione 

Każda z nas pewnie słyszała o triku z pudrem. Pisaliśmy o tym w artykule: Zastosuj banalnie prosty trik z pudrem. Dzięki niemu rzęsy będą grubsze i dłuższe. Tym razem mamy dla was coś innego! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów i kosmetyków. Wystarczy tylko twój ulubiony tusz do rzęs

Twój makijaż nie utrzymuje się przez cały dzień? Zapewne zapominasz o tym jednym, najważniejszym kroku Twój makijaż nie utrzymuje się przez cały dzień? Zapewne zapominasz o tym jednym, najważniejszym kroku

I choć każda z nas wie, że dobry tusz może zdziałać cuda, to jednak warto też popracować nad techniką tuszowania rzęs. Pewnie całe życie robisz to w ten sam sposób i myślisz, że to czynność, w której ciężko popełnić błąd. Mylisz się. Jedna z tiktokerek pokazała swój sposób na tuszowanie rzęs. Wystarczy niewielka zmiana nawyków i twoje rzęsy będą zachwycały. 

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju szczoteczkę ma twój tusz. Wystarczy, że tuszowanie rzęs zaczniesz od ustawienia szczoteczki pionowo i jej końcówką powoli rozprowadzisz tusz po wszystkich włoskach.

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Taki makijaż jest kiczowaty i dawno niemodny. Nie maluj się tak, jeśli nie chcesz postarzać się o 15 lat (zdjęcie ilustracyjne) Taki makijaż jest kiczowaty i niemodny. Poza tym dodaje lat

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Potem - tak jak do tej pory to robiłaś - wyczesz rzęsy szczoteczką. Od razu powinnaś zauważyć, że twoje rzęsy będą mocniej pogrubione i wydłużone. 

Trik z TikToka na tuszowanie rzęsTrik z TikToka na tuszowanie rzęs TikTok/_slaybytay_

Chcesz obejrzeć ten filmik? Kliknij tutaj: Trik z TikToka na pięknie wytuszowane rzęsy

Kosmetyki do makijażu oczu w dobrych cenach znajdziesz tutaj! [SPRAWDŹ]

Więcej o: