Trend z TikToka podbija Internet. Jak wykonturować twarz za pomocą samoopalacza? #faketancontour

Konturowanie twarzy to jeden z tych trendów makijażowych, które nigdy nie mijają. Raz mocniej, raz delikatniej - intensywność bronzera zależy od naszych upodobań i panujących zasad. Okazuje się jednak, że kosmetyki kolorowe nie są jedyną opcją konturowania. #faketancontour to nowy hit pochodzący prosto z TikToka. Na czym polega?

Każda z nas wie, na czym polega konturowanie twarzy. Dzięki temu zabiegowi nasze rysy wydają się smuklejsze i bardziej zarysowane. Jak do tej pory opierałyśmy się głównie na wykorzystaniu przy tym bronzera w różnych wydaniach, ale czy kiedykolwiek pomyślałyście o tym, że spektakularny efekt możemy osiągnąć także za pomocą samoopalacza? Ten trik z TikToka podbił cały Internet.

Zobacz wideo Jak aplikować kremowy bronzer? Wskazówki makijażystki

Trik z TikToka to hit internetu. Jak wykonturować twarz za pomocą samoopalacza?

Wszystkie borykamy się z kompleksami, mniejszymi lub większymi. Dzisiejszy świat przedstawia nam obraz nieosiągalnego piękna, w które większość z nas ślepo wierzy. Widzimy w sobie niedoskonałości, które za wszelką cenę chcemy poprawić. I choć w mniemaniu bodypositive tego typu myślenie nie ma racji bytu, możemy sięgnąć po triki, które pomogą nam poczuć się lepiej samym ze sobą. Idealnie wyrysowana twarz to jeden z podstawowych elementów perfekcyjnego makijażu. Nie chcecie sięgać po zapychający pory bronzer? Ta TikTokerka znalazła na to sposób.

Konturowanie twarzy za pomocą samoopalacza. Krok po kroku

„Youngcounture” podzieliła się ze swoimi obserwatorami genialnym trikiem na wykonturowanie twarzy. Zamiast bronzera, użyła samoopalacza i pędzla z grubym włosiem. Jak wykonać zabieg?

Na początku nanieś na pędzel samoopalacz, którego kolor wcześniej dopasujesz do swojej karnacji. Następnie nanieś produkt na miejsca, które chcesz wykonturować.

konturowanie twarzy TikTokkonturowanie twarzy TikTok prt sc @youngconture

Zwykle stawiamy na kości policzkowe, boki nosa, linię żuchwy oraz linia włosów.

konturowanie twarzy TikTokkonturowanie twarzy TikTok prt sc @youngconture

Całość dokładnie zblenduj i przemyj.

konturowanie twarzy TikTokkonturowanie twarzy TikTok prt sc @youngconture

Ten trik to hit wśród wszystkich fanek naturalnych efektów makijażowych. #faketancontour zdobywa coraz większą popularność  - może warto przekonać się o jego skuteczności na własnej skórze?

Więcej o: