Artysta potrafi zdziałać cuda. Jego makijaże odmładzają o kilkadziesiąt lat

Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda. Poznajcie wizażystę, którego klientki przechodzą spektakularne metamorfozy. Anar Agakishiev to artysta, który za pomocą makijażu potrafi odjąć nawet kilkadziesiąt lat.

Makijaż może ukryć różne niedoskonałości, a także odmłodzić optycznie o wiele lat. Przypominają o tym zdjęcia, które na swoim profilu na Instagramie pokazuje wizażysta Anar Agakishiev. 

Artysta potrafi zdziałać cuda. Jego makijaż odmłodzi nawet o kilkadziesiąt lat

Anar Agakishiev, gdy był nastolatkiem chciał zostać lekarzem. Jego losy potoczyły się jednak zupełnie inaczej. W czasie studiów medycznych zainteresował się makijażem. Nowa pasja całkowicie zmieniła jego życie. Obecnie 36-latek z Gruzji jest znanym i cenionym wizażystą.

Zobacz wideo Pielęgnacja pod makijaż. Jak przygotować skórę?

Ten artysta potrafi zdziałać cuda

Jakiś czas temu o makijażyście zrobiło się głośno, dzięki jego spektakularnym makijażom odmładzającym. Metamorfozy jego licznych klientek są naprawdę niesamowite. Zobaczcie, jak prezentują się efekty pracy artysty:

 

Kobiety po trudnych doświadczeniach mogą poczuć się jak dawniej

Jego klientkami są między innymi osoby, które zostały doświadczone okrutnie przez los. Są to między innymi ofiary wypadków lub kobiety, które zmagają się z chorobami skóry. Te wydarzenia lub schorzenia odbiły się na ich wyglądzie. Dzięki wizażyście mogą poczuć się tak jak dawniej. 

 
 

W makijażu nie ma dla niego rzeczy niemożliwych

Zmarszczki, przebarwienia, kurze łapki, blizny, cienie pod oczami to dla niego żaden problem. Anar Agakishiev udowodnił, że w wizażu nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Dzięki jego makijażom kobiety walczą z niskim poczuciem własnej wartości i kompleksami. 

Artysta przyszedł na świat w Gruzji. Przez lata podróżował po świecie. Ostatecznie osiadł w Azerbejdżanie, gdzie jest pierwszoligową gwiazdą. Więcej prac Anara Agakishieva możecie zobaczyć na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 1,4 miliona osób, na Facebooku oraz na jego stronie.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: