Anna Lewandowska zdradziła, co robi podczas domowego spa. Jeden z kroków to genialny trik na pozbycie się cellulitu

Anna Lewandowska postanowiła pokazać swoim fankom oraz fanom na Instagramie, jak wygląda jej domowe spa. Trenerka opublikowała relację, na której pokazała wszystkie stosowane przez nią kroki. Jeden z nich to bardzo skuteczny sposób na usunięcie cellulitu.
Zobacz wideo Laminowanie włosów - sposób Anny Lewandowskiej na zdrowe i lśniące pasma

Anna Lewandowska jest niewątpliwie dla wielu osób ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka na swoim blogu oraz w social mediach od lat dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem zarówno w temacie treningów, jak i zdrowego odżywiana czy w ostatnim czasie również naturalnej pielęgnacji. Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 3,1 mln obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że wiele kobiet chętnie inspiruje się nie tylko stylizacjami trenerki, lecz także jej fryzurami czy sposobami dbania o urodę. Nic więc dziwnego, że żona Roberta Lewandowskiego zdradza od czasu do czasu sekrety swojej pielęgnacji.

Anna Lewandowska zdradziła, co robi podczas domowego spa. Jeden z kroków to genialny sposób na cellulit

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio pokazać swoim fankom oraz fanom, z czego składa się jej domowe spa. Przy okazji przeprowadzania takiej rutyny pielęgnacyjnej, trenerka opublikowała kilka kadrów na instagramowej relacji. Anna Lewandowska rozpoczyna domowe spa od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy ze wszelkich zanieczyszczeń, a następnie nakłada pielęgnację złożoną z kosmetyków jej własnej marki. Na koniec żona Roberta Lewandowskiego zostawia sobie szczotkowanie ciała na sucho, które jest jednym z najlepszych sposobów na ujędrnienie skóry i pozbycie się cellulitu.

Anna Lewandowska zdradziła, co robi podczas domowego spa. Jeden z kroków to genialny sposób na cellulitAnna Lewandowska zdradziła, co robi podczas domowego spa. Jeden z kroków to genialny sposób na cellulit https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ screen InstaStories

Szczotkowanie ciała na sucho to świetny sposób na pozbycie się cellulitu. Jak je wykonywać?

Szczotkowanie ciała na sucho to przede wszystkim rodzaj delikatnego peelingu, który skutecznie usuwa martwy naskórek i pobudza krążenie, dzięki czemu skóra staje się napięta, jędrna i wygląda dużo lepiej. Jest to również jedna ze skuteczniejszych metod na pozbycie się cellulitu. Masaż taką szczotką wyraźnie ujędrnia skórę i napina ją, dzięki czemu "pomarańczowa skórka" staje się mniej widoczna. Co więcej, taki peeling pozwala na rozprawienie się problemem wrastających włosków. Kluczem jest jednak systematyczność. Takie szczotkowanie należy wykonywać codziennie zaczynając od stóp i kierując się ku górze w kierunku do serca.

Więcej o: