Podkład z drogerii to zamiennik kultowego La Prairie za 1000 zł. Jest długotrwały i pięknie stapia się z cerą

Dobrze kryje, jest długotrwały, pięknie stapia się z cerą. Poznajcie świetny drogeryjny podkład, który od jakiegoś czasu zbiera bardzo pozytywne recenzje. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowników dorównuje on jakością znacznie droższym produktom.

Podkład La Prairie uchodzi za najdroższy kosmetyk tego typu na świecie. Jest nie tylko bardzo trwały, lecz także daje efekt nieskazitelnej cery. - Jedwabisty podkład nadaje skórze idealną gładkość, przywraca elastyczność oraz zdrowy wygląd. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zawiera Ekskluzywny Kompleks Komórkowy, który stymuluje naturalny mechanizm odnowy skóry, nawilża, energetyzuje i dostarcza składników odżywczych, zapewniając skórze optymalne funkcjonowanie - zapewnia producent. Wiele osób do jego zakupu zniechęca jednak bardzo wysoka cena. W zależności od perfumerii waha się ona zazwyczaj w przedziale od 950 do 1000 złotych. Okazuje się, że świetnym zamiennikiem produktu La Prairie jest pewien drogeryjny podkład.

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Podkład z drogerii to świetny zamiennik kultowego La Prairie

Coraz częściej zdarza się, że tanie kosmetyki dorównują jakością tym znacznie droższym. Zdaniem wielu zadowolonych użytkowników tak jest właśnie w tym przypadku. Mowa o podkładzie True Skin Hydrating Foundation marki Catrice, który jest świetnym zamiennikiem słynnego kosmetyku La Prairie.

Nowy podkład Catrice możecie kupić go w różnych sklepach internetowych, a także drogeriach stacjonarnych - m.in. Hebe oraz Super-Pharm. Jego cena waha się w przedziale od 24 do 30 złotych. Kosmetyk jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: neutral porcelain, cool cashmere, warm beige, neutral sand. 

Wygląda niemal jak druga skóra

Kosmetyk Catrice od jakiegoś czasu zbiera bardzo pozytywne recenzje. Produkt nie tylko ujednolica cerę i zakrywa niedoskonałości, lecz także świetnie stapia się z cerą. Dzięki temu po aplikacji wygląda niemal jak druga skóra. Poza tym zawiera pielęgnacyjny olejek z pestek arbuza. Jak zapewnia producent:

  • podkład jest długotrwały;
  • krycie możemy stopniowo budować od średniego do wysokiego;
  • doskonale tuszuje drobne niedoskonałości i zaczerwienienia.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: