Dobry tusz do rzęs nie musi być drogi. Świetne kosmetyki 20 złotych

Maskara to zdaniem wielu osób jeden z najważniejszych kosmetyków. Produkty tego typu nie muszą być drogie. Drogeryjne marki często mają w swojej ofercie świetne kosmetyki, które jakością dorównują tym z wyższej półki cenowej. Oto kilka przykładów.

Tanie tusze często dorównują działaniem tym znacznie droższym. Wiele maskar w przystępnych cenach zaskakuje doskonałą jakością. Nasza pierwsza propozycja to tusz marki Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara. Jego cena wynosi obecnie około 13 złotych. 

Świetne tusze do rzęs do 20 złotych: Eveline

Już po nałożeniu pierwszej warstwy tusz zapewnia efekt spektakularnych rzęs. Poza tym jest bardzo trwały. - Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka - zapewnia producent. 

Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Świetne tusze do rzęs do 20 złotych: Golden Rose

Kolejny kosmetyk to produkt marki Golden Rose z serii Nude Look. Cena tuszu Look Full Volume Definitive Mascara w zależności od sklepu waha się w przedziale od 12 do 20 złotych. Jak zapewnia producent, specjalna szczoteczka dokładnie rozdziela i rozczesuje włoski. Poza tym zapobiega ich sklejaniu i nieestetycznemu wyglądowi.

 

Świetne tusze do rzęs do 20 złotych: Lovely

Lovely Pum up to kosmetyk, który cieszy się ogromną popularnością. Zapewnia na rzęsach niesamowity efekt, a w regularnej cenie kosztuje zaledwie 15,99 zł. Masakra sprawia, że rzęsy są podniesione, podkręcone, pogrubione i jednocześnie dobrze rozdzielone. Warto więc ją przetestować. 

Świetne tusze do rzęs do 20 złotych: Wibo

Extreme Lashes Volume marki Wibo to kosmetyk, który jest bardzo trwały. A jego cena wynosi 9,99 PLN. Specjalna szczoteczka zapewnia równomierne rozdzielnie tuszu na rzęsach. Poza tym produkt piękne wydłuża i pogrubia rzęsy. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: