Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo zrobiło furorę w sieci

Modelka opublikowała w sieci wideo, na którym dokładnie pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z tym, co widzą na pierwsych stronach gazet czy w kampaniach reklamowych. Nagranie zrobiło furorę w sieci, a dziewczyny podziękowały jej za szczerość.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Nie da się ukryć, że ruch body positive zyskuje coraz większą popularność, również w mediach społecznościowych. Dzięki temu, coraz więcej osób w sieci, zamiast kreować nierealne wizerunki, otwarcie pokazuje, że sylwetki, które często widzimy w kolorowych magazynach czy kampaniach reklamowych, to najczęściej efekt odpowiedniej pozy, a nawet programu graficznego. Coraz częściej, na instagramowych profilach zobaczyć możemy nieretuszowane zdjęcia, które otwarcie pokazując, że nieskazitelne ciała czy idealnie gładka cera bez zmarszczek, krostek czy przebarwień to jedynie wytwór grafików. 

Pokazała, dlaczego kobiety nie powinny porównywać się z modelkami. Wideo robi furorę w sieci

Ostatnio w sieci pojawił się filmik, który został opublikowany na TikToku przez pewną modelkę. Kobieta na nagraniu dokładnie pokazała, dlaczego kobiety nigdy nie powinny porównywać się z modelkami, które widzą m.in. w kampaniach reklamowych. Pokazała, że to, co najczęściej widzimy to praca profesjonalnych makijażystów, odpowiednie oświetlenie, a także retusz grafików. Oto dokładne powody, które przedstawiła w opublikowanym przez siebie wideo:

  1. Nasz makijaż jest robiony przez profesjonalistów.
  2. Naszą fryzurę robią topi styliści.
  3. Aparat i światła używane podczas sesji to sprzęt warty tysiące dolarów.
  4. Wszystkie nasze zdjęcia są retuszowane godzinami, a wy widzicie jedynie efekt końcowy.
 

Wideo w ekspresowym tempie stało się viralem i zostało wielokrotnie udostępnione w social mediach. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów od kobiet, które dziękują modelce za to wideo:

Dziękuję za zrobienie tego wideo <3
Dziękuję Ci za szczerość!
Każda nastolatka powinna to zobaczyć

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: