Izabela Janachowska zdradziła sekret swojej idealnej cery. To nie tylko dobre geny

Podczas sesji pytań na Instagramie, Izabela Janachowska zdradziła sekret swojej nieskazitelnej cery. W jaki sposób gwiazda dba o skórę?

Izabela Janachowska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia. Teraz gwiazda przebywa wraz z mężem i synem na Karaibach. Na instagramowym profilu relacjonuje swoje zagraniczne wakacje. Ekspertka ślubna w wolnej chwili zdecydowała się odpowiedzieć na pytania zadawane przez fanów. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska zagrała z mężem w quiz małżeński

Ewelina Lisowska porównała zdjęcie w bikini z teraz i sprzed kilku lat. Jest dumna z tej zmiany Ewelina Lisowska porównała zdjęcie w bikini z teraz i sprzed kilku lat. Jest dumna z tej zmiany

Izabela Janachowska zdradza sekret gładkiej cery 

Jak dbać o skórę, aby wyglądała młodo i promiennie. To pytanie zadaje sobie niemal każda kobieta. Większość z nas chciałaby wyglądać jak gwiazda wielkiego ekranu, więc chętnie słuchamy porad znanych kobiet, które często chwalą się nieskazitelną cerą. Jak dba o cerę Izabela Janachowska? W swoich postach na Instagramie często przypomina o regularnej pielęgnacji i poleca różne kosmetyki.

Czy wiecie, jaki jest sekret najlepszych efektów pielęgnacji? To kosmetyki dobrane odpowiednio do potrzeb naszej skóry i oczywiście regularność ich stosowania.

Tym razem Izabela Janachowska zdradziła, że kosmetyki to nie jedyny sposób na gładką skórę. Co jeszcze robi, aby wyglądać młodo i promiennie? 

Jeżeli chodzi o skórę, myślę, że składa się na to kilka rzeczy i tutaj nie odkryję Ameryki. Na pewno jest to suplementacja, dieta i jeszcze oddaję się w ręce najlepszego doktora - zdradza Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradza sekret idealnej ceryIzabela Janachowska zdradza sekret idealnej cery instagram/izabelajanachowska

Izabella Krzan Izabela Krzan pokazała się w zaskakującej fryzurze

Gładka i pełna blasku skóra - jak to zrobić? 

Jak widać, nie wystarczy używać tylko dobrych kremów, żeby cieszyć się gładką skórą pełną blasku. Zdrowa dieta i odpowiednia suplementacja sprawią, że wasza skóra będzie wyglądała młodo i promiennie. Warto też, żeby czasem o naszą skórę zadbali specjaliści. Od siebie dorzucimy jeszcze odpowiednie nawodnienie organizmu. Dzięki temu uchronisz swoją cerę przed przesuszaniem i szybkim starzeniem. 

Więcej o: