Kultowy krwawy peeling wrócił do sklepów. Gdzie możecie go kupić?

Krwawy peeling to jeden z bestsellerów marki The Ordinary. Przez pewien czas kosmetyk nie był dostępny w sprzedaży. Teraz jednak możecie go ponownie kupić w kilku sklepach internetowych.

Kosmetyki marki The Ordinary cieszą się od jakiegoś czasu ogromną popularnością w naszym kraju. Są to dosyć proste produkty z substancjami aktywnymi (często w wysokim stężeniu). Jednym ze światowych bestsellerów marki jest peeling kwasowy AHA 30% + BHA 2%, znany bardziej jako "krwawy peeling".

Krwawy peeling The Ordinary - działanie

Zdaniem wielu osób jest to jeden z tych kosmetyków, który w krótkim czasie może zdziałać cuda. Jest to peeling kwasowy łączący α-hydroksykwasy (kw. glikolowy, kw. mlekowy, kw. winowy, kw. cytrynowy) i β-hydroksykwas (kw. salicylowy). Regularnie stosowany prowadzi do zredukowania wielu defektów skórnych takich jak przebarwienia, zmarszczki oraz zmniejsza wydzielanie sebum. 

Zobacz wideo Jak przeprowadzić samodzielnie zabieg kawitacji?

Kultowy krwawy peeling wrócił do sklepów. Gdzie możecie go kupić?

Przez długi czas zakup słynnego peelingu nie było możliwy. Być może wynikało to z jego ogromnej popularności. Jednak produkt ten ponownie jest dostępny w wielu sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 30 do 40 złotych. Teraz możecie go kupić między innymi na stronach:

  • Douglas.pl;
  • Sephora.pl;
  • Cosibella.pl;
  • Drogeriapigment.pl.
 

Krwawy peeling - polski zamiennik produktu

Warto także wspomnieć o tańszym zamienniku kosmetyku The Ordinary. Polska marka Eveline wprowadziła do swojej oferty kwasową kurację peelingującą do twarzy. Jej skład jest bardzo podobny do wspomnianego wcześniej produktu. Peeling Eveline zawiera 30 proc. stężenie kompleksu z alfa-hydrokwasami (kwasami AHA, w tym z kwasem glikolowym) oraz 2 proc. kompleksu z kwasem salicylowym.

- Skutecznie reguluje odnowę komórkową naskórka poprzez usunięcie zrogowaciałych komórek, dzięki czemu redukuje szorstkość i pomaga efektywnie oczyścić pory. Przywraca skórze równowagę, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, jednocześnie nie wysuszając naskórka - zapewnia producent. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: