Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda w takiej wersji?

Jennifer Lopez udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie prosto zza kulis produkcji, w której obecnie bierze udział. Gwiazda pozuje na nim bez doczepionych włosów i bez mocnego makijażu, w jakim bardzo często można ją zobaczyć. Co myślicie o JLo w takim wydaniu?
Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini

Jennifer Lopez jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu, która pochwalić się może milionami fanek oraz fanów na całym świecie. Co więcej, JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych artystek, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoim talentem muzycznym, urodą oraz fenomenalną formą fizyczną. Patrząc na występy sceniczne Jennifer Lopez, czy zdjęcia i filmiki, którymi regularnie dzieli się na swoim Instagramie, można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. 

Jesteś nie z tej ziemi
Czy naprawdę masz 51 lat? Nie dla mnie… bogini
Ideał
Królowa piękności
Zjawiskowa

- piszą regularnie internautki oraz internauci pod jej zdjęciami.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda?

Nie da się ukryć, że ze względu na swój zawód, Jennifer Lopez regularnie nosi mocny makijaż i bardzo często zmienia swoją fryzurę raz ścinając, a raz doczepiając włosy. Gwiazda nie ma jednak problemu, by w social mediach pokazać się bez makijażu czy w swoich naturalnych włosach. Ostatnio, na swojej instagramowej relacji udostępniła zdjęcie zza kulis produkcji, które zrobione zostało przez producentkę planu, z którą współpracowała przy jednym z projektów. Jennifer Lopez pozuje na nim bez doczepów (w swojej naturalnej fryzurze long bob) i bez makijażu. Trzeba przyznać, że w takiej wersji prezentuje się również zjawiskowo. 

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda w takiej wersji?Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i doczepionych włosów. Jak wygląda w takiej wersji? https://www.instagram.com/jlo/ screen InstaStories

Jaki jest sekret urody Jennifer Lopez?

Sekretem świetnej kondycji skóry Jennifer Lopez jest odpowiednia pielęgnacja. Jak przyznaje, odkąd skończyła 22 lata, stosuje oliwę z oliwek, a także odpowiedni krem z filtrem przeciwsłonecznym. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała JLo w jednym z wywiadów.  

Więcej o: