Jak przedłużyć trwałość szminki? Dzięki temu trikowi twoje usta będą długo wyglądały perfekcyjnie - potrzebujesz kilku sekund

Trwałość szminki to ważna rzecz w makijażu. Każda z nas chciałaby, aby usta wyglądały nieskazitelnie przez wiele godzin. Co zrobić, żeby długo cieszyć się perfekcyjnym kolorem? Mamy dla ciebie trik, dzięki któremu przedłużysz trwałość koloru na ustach i nie będziesz musiała co chwila poprawiać makijażu.

Lubisz intensywne kolory na ustach, ale denerwuje cię, że szminka szybko się ściera i wygląda nieestetycznie. Tiktokerki znalazły na to świetny sposób, więc jeśli jesteś fanką malowania ust, to koniecznie musisz poznać ten trik. Dzięki niemu twoja szminka utrzyma się na ustach przez wiele godzin. 

Zobacz wideo Jak wykorzystać resztki szminki? Podpowiadamy

Jak przedłużyć trwałość szminki? Dzięki temu trikowi z TikToka kolor na ustach utrzyma się przez długie godziny 

Dla wielu kobiet szminka to podstawa codziennego makijażu. Pięknie pomalowane usta wyglądają bardzo ponętnie i przyciągają uwagę innych. Niestety, spora część szminek jest nietrwała i zazwyczaj po godzinie, w porywach do trzech już nie ma jej na naszych wargach. Istnieje jednak sposób na przedłużenie trwałości pomadki. 

Tiktokerka EllienMakeUpArtst - autorka filmiku zapewnia, że dzięki temu sposobowi szminka nie będzie się ścierać. Wielkim plusem jest to, że trwałość pomadki przedłużysz w dosłownie kilka sekund. Potrzebne ci do tego puder, pędzel i chusteczka higieniczna. 

Jak w kilka sekund przedłużyć trwałość szminki? Instruktaż krok po kroku

  1. Przygotuj: ulubioną pomadkę, chusteczki higieniczną, pędzel oraz puder w neutralnym odcieniu. 
  2. Pomaluj usta szminką. 
  3. Odciśnij jej nadmiar w chusteczkę. W tym celu delikatnie przyłóż chusteczkę do warg. 
  4. Teraz nałóż pędzlem puder. Rób to przez chusteczkę. Polecamy wcześniej oddzielić jedną warstwę chusteczki, aby puder mógł delikatnie oblepić usta. 

Jeśli chcesz obejrzeć cały filmik, kliknij tutaj: Trik z TikToka na przedłużenie trwałości szminki.

Więcej o: