Ten kryjący podkład to ogromny hit. Teraz w Rossmannie 25 zł taniej

Ten kryjący podkład od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jak zapewniają zadowoleni użytkownicy, produkt jest wyjątkowo trwały - nie ściera się nawet w przypadku wielogodzinnego noszenia maseczki ochronnej. Promocja obowiązuje od 5 do 15 maja lub do wyczerpania zapasów.

Rossmann przygotował w maju kolejną ofertę promocyjną. Wśród przecenionego asortymentu znalazły się tysiące produktów, a niektóre obniżki sięgają nawet 50 procent. Promocją został objęty między innymi podkład marki Maybelline, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. 

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Ten kryjący podkład to ogromny hit. Teraz jest w Rossmannie na promocji

Mowa o nowej wersji popularnego podkładu Maybelline - Super Stay, czyli Super Stay Active Wear. W przeciwieństwie do starszej wersji kosmetyk ma być jeszcze bardziej odporny na ścieranie i trwalszy. Regularna cena produktu wynosi 55,99 PLN. Teraz jednak zapłacimy za niego 30,99 PLN. Obecna promocja w Rossmannie obowiązuje od 5 do 15 maja 2021 lub do wyczerpania zapasów. Warto wspomnieć, że podkład kupicie także w licznych drogeriach internetowych. 

 

Ten kryjący podkład to ogromny hit. "Nieskazitelne wykończenie makijażu"

Nowy podkład marki Maybelline od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jak zapewniają zadowoleni użytkownicy, produkt jest wyjątkowo trwały - nie ściera się nawet w przypadku wielogodzinnego noszenia maseczki ochronnej. Poza tym podkład Maybelline doskonale wygładza cerę. I co istotne dla wielu osób, jest dostępny aż w ośmiu wersjach kolorystycznych. Jak informuje producent:

Nasycone pigmenty zawarte w trwałym podkładzie całkowicie odmieniają skórę. Lekka, a jednocześnie bardzo skuteczna formuła kryjąca gładko rozprowadza się po skórze, zapewniając nieskazitelne wykończenie makijażu, które utrzymuje się przez cały dzień. Nie zawiera oleju. Nie zatyka porów.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: