Mauve nails to najmodniejszy manicure na wiosnę! Ten kolor jest niesamowicie dziewczęcy i uroczy

Mauve nails, czyli fiołkowe paznokcie to najmodniejszy manicure na wiosnę. Instagram oszalał na jego punkcie, ponieważ jest niezwykle delikatny i dziewczęcy. Sprawdź, jak wygląda i jak go wykonać.

Zadbane dłonie i paznokcie to domena kobiecości. Coraz więcej z nas decyduje się na maniucre, który odzwierciedli naszą osobowość, nasze pasje, preferencje lub pory roku. W tym sezonie królują pastele, zwłaszcza te kojarzące się z wiosną i naturą. Mauve nails to hit Instagrama. Fiołkowe paznokcie dodają nam dziewczęcego uroku  i pozwalają na tworzenie na nich nieskończonej ilości podrasowań. Brokat, delikatne wzory, french – pomieszanie przeróżnych kompozycji robi wrażenie. Sprawdźcie, jak wygląda mauve nails i jak go zrobić.

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci. Jak wydłużyć odstęp między wizytami u manikiurzystki?

Mauve nails to najmodniejszy manicure na wiosnę 2021. Ten kolor dodaje delikatności i dziewczęcego uroku

Fiołki to jedne z tych kwiatów, które przypominają nam beztroskie lata dziecinnej wiosny. Wszystko rodzi się do życia, świat wypełniają zapachy kwitnących kwiatów, a nasze twarze muskają pierwsze promienie słońca. Nic dziwnego, że tak wiele osób zakochało się w manicure inspirowanym naszymi ulubionymi roślinami.

 

Mauve nails to paznokcie wypełnione fioletem w najróżniejszych odcieniach. Jest niezwykle uniwersalny i tak naprawdę nie ma stylizacji, do której się nie dopasowuje. Możemy zdecydować się na jasne pastele lub ciemne, głębokie barwy. Niektórzy dodają do nich także delikatne drobinki brokatu. Brzmi cudownie, a wygląda jeszcze lepiej. Jak stworzyć ten dziewczęcy manicure?

 

Fiołki mają to do siebie, że ich barwy są bardzo zróżnicowane. Od delikatnego różu przez ciemne fiolety, cieszą nasze oczy delikatnością. Mamy więc do wyboru mnóstwo odcieni. Tak naprawdę w wykonaniu mauve nails nie ma żadnej filozofii. Możemy po prostu zapełnić płytkę jednym kolorem lub zdecydować się na dodanie różnych podrasowań w formie brokatu, cieniutkich kresek lub kwiecistych malowideł – choć to może wymagać od nas sporej precyzji. Chodzi o sam kolor, który będzie podbijał serca wszystkich osób, które go zauważą.

 
Więcej o: