Rossmann wyprzedaje hitowy żel do brwi. Kosztuje mniej niż 12 zł, a daje efekt "jak po hennie"

Rossmann w pierwszej połowie maja ponownie przecenił setki produktów z różnych kategorii, w tym również kosmetyki do makijażu. Wśród asortymentu objętego promocją znalazł się uwielbiany przez kobiety żel do brwi, który obecnie kosztuje niecałe 12 zł. - Mój makijaż brwi jest zwyczajnie szybszy, a brwi przez cały dzień są utrwalone - piszą internautki.
Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi? Proste sposoby

Promocje na kosmetyki kolorowe w popularnych drogeriach zwykle cieszą się ogromnym powodzeniem. Nie da się jednak ukryć, że dla wielu osób jest to zwyczajnie dobra okazja, by kupić ulubione produkty w niższych cenach i zaoszczędzić przy tym trochę pieniędzy. Obecnie w sklepach Rossmann trwają promocje, które obowiązywać będą do 15.05 lub do wyczerpania zapasów. Wśród przecenionych kosmetyków do makijażu w Rossmannie znalazł się m.in. lubiany przez kobiety żel do brwi, na który warto zwrócić uwagę, jeśli szukasz produktu, który w naturalny sposób podkreśli włoski. 

bun lift Bun Lift, to fryzura, która odmładza! Ułożysz ją w 5 minut, a efekt cię zaskoczy

Rossmann wyprzedaje hitowy żel do brwi za mniej niż 12 zł. Daje efekt jak po hennie u kosmetyczki

Trend naturalnie podkreślonych i wyczesanych brwi nie słabnie, a wręcz przeciwnie, zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Dzięki temu, na rynku znaleźć można wiele interesujących produktów. Okazuje się, że dobre produkty do stylizacji brwi znaleźć można za niewielkie pieniądze w takich popularnych drogeriach, jak Rossmann czy Hebe. Na promocji w sklepach Rossmann, znajduje się obecnie żel do brwi, który już zyskał wiele zwolenniczek. Mowa o produkcie Brow Stylist od AA Wings of Color. To kosmetyk, który w regularnej cenie kosztuje 20,99 zł, natomiast obecnie można go kupić już za 11,49 zł.

makijaż Te makijażowe hity z Instagrama są już niemodne! Postaw na naturalny look i maksymalne rozświetlenie

Co sądzą o tym żelu do brwi internautki, które przetestowały go na sobie? Oto kilka wybranych opinii, które znalazłyśmy w sieci:

Brwi wyglądają bardzo naturalnie, jak po hennie. Jest w stanie uzupełnić braki w brwiach.
Myślę, że sprawdzi się lepiej do brwi, które nie wymagają bardzo mocnego utrwalenia, a jedynie przyciemnienia i lekkiego ujarzmienia.
Ładnie barwi włoski, całkiem dobrze radzi z utrzymywaniem ich na swoim miejscu, choć nie jest to trwałość niezawodna.
Zrezygnowałam z pomady na rzecz tego żelu. Mój makijaż brwi jest zwyczajnie szybszy, a brwi przez cały dzień są utrwalone. 
Więcej o: