Świetne serum ceramidowe, które zadziała jak ekspresowy lifting. Kosztuje mniej niż 20 zł

Ceramidy to lipidy, które w naszej skórze występują naturalnie. Tworzą warstwę ochronną zapobiegającą utracie wilgoci. Poza tym chronią przed różnymi uszkodzeniami, które mogą być spowodowane na przykład miejskimi zanieczyszczaniami. Poznajcie serum ceramidowe, które wyróżnia nie tylko doskonałe działanie, lecz także bardzo atrakcyjna cena.

Ceramidy to ostatnio jeden z najbardziej pożądanych składników kosmetycznych. Coraz częściej mówi się, że są one niezbędne, jeśli zależy nam na utrzymaniu świeżego i promiennego wyglądu skóry. Powstaje coraz więcej produktów kosmetycznych, które zawierają je w swoim składzie.

Ceramidy to lipidy, które w naszej skórze występują naturalnie. Tworzą warstwę ochronną zapobiegającą utracie wilgoci. Poza tym chronią przed różnymi uszkodzeniami, które mogą być spowodowane na przykład miejskimi zanieczyszczaniami.

Zobacz wideo Jak powinna wyglądać pielęgnacja 30-latki?

Ceramidy w pielęgnacji twarzy

Ceramidy potocznie nazywane są cementem międzykomórkowym, gdyż działają jak bariera wodno-lipidowa. Jakie funkcje pełnią w pielęgnacji? Odpowiadają między innymi za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry. Poza tym:

  • spowalniają pojawianie się pierwszych oznak starzenia się skóry;
  • tworzą barierę ochronną skóry, która chroni przed niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak na przykład wiatr, mróz, czy zmiany temperatury,
  • przeciwdziałają nadmiernemu złuszczaniu się martwych komórek naskórka;
  • utrzymują odpowiedni poziom elastyczności warstwy rogowej naskórka.

Świetne serum ceramidowe, które zadziała jak ekspresowy lifting

Chcesz wprowadzić ceramidy do swojej pielęgnacji? W ofercie drogerii Hebe znalazłyśmy świetne serum ceramidowe, które zbiera bardzo pozytywne recenzje. Mowa o produkcie marki Revuele. 

 

Serum ceramidowe Revuele wyróżnia nie tylko doskonałe działanie, lecz także bardzo atrakcyjna cena. Obecnie w drogeriach sieci Hebe wynosi ona 19,99 PLN. Zdarza się, że na promocji kosmetyk możemy kupić jeszcze taniej. Kosmetyk wykazuje działanie nawilżające i odświeżające.

Serum ceramiowe - jak stosować?

Jak stosować serum, by uzyskać jak najlepsze efekty? Po stonizowaniu skóry nakładamy 4-5 kropli serum. Następnie musimy je delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Na koniec aplikujemy na twarz krem nawilżający. Co istotne, producent zaleca, by stosować je w porannej pielęgnacji.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: