Hitowy tusz do rzęs na promocji. Teraz 35 zł taniej. "Najlepsza maskara, jakiej używałam"

To jedna z najpopularniejszych maskar, która zapewnia spektakularny efekt wydłużonych i podkręconych rzęs, a jednocześnie nie kruszy się i nie rozmazuje. Klasyczna wersja tuszu jest obecnie na promocji. Popularny kosmetyk kupicie teraz za 19 złotych.

Tusz do rzęs to zdaniem wielu osób najważniejszy element makijażu. Wiele z nas poszukuje więc produktu idealnego, który wydłuża i podkręca rzęsy, a jednocześnie ich nie skleja. Oto drogeryjny kosmetyk, który zazwyczaj spełnia wszystkie te oczekiwania. Co ciekawe, jest teraz na promocji - jego cena została obniżona aż o 35 złotych. 

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patent na plamy z tuszu:

Hitowy tusz do rzęs na promocji. Teraz 35 zł taniej

Tusz Catchy Eyes Gosh, który w regularnej cenie w drogeriach sieci Hebe kosztuje 54,99 zł, kupimy obecnie za 19,99 zł. Kosmetyk jest jednym z bestsellerów marki. Cieszy się także ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jak informuje producent, kosmetyk zapewnia efekt wydłużonych i podkręconych rzęs. Dzieje się tak m.in. dzięki profilowanej, silikonowej szczoteczce, która ułatwia bardzo precyzyjną aplikację. Poza tym wpływa na to także jego gęsta i kremowa konsystencja, dzięki której idealnie się rozprowadza. Co więcej:

Jest doskonały do malowania rzęs przy oczach z opadającymi zewnętrznymi kącikami. „Otwiera” oczy i nadaje spojrzeniu głębi.

Hitowy tusz do rzęs na promocji. "Mój ulubiony"

Warto wspomnieć, że jest to klasyczna wersja tuszu Catchy Eyes. W ostatnim czasie w drogeriach pojawiły się także dwie kolejne odsłony popularnego kosmetyku. Jednak zdaniem wielu użytkowniczek wersja klasyczna, czyli różowa, jest zdecydowanie najlepsza.

Ta różowa wersja przypasowała mi najbardziej ze wszystkich. Idealnie pogrubione i wydłużone rzęski bez efektu sklejenia ich.
Cudeńko!
Mój ulubiony tusz!
Świetny tusz. Super rozdziela rzęsy!
Najlepsza maskara, jakiej używałam

- czytamy na Instagramie Gosh Polska. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: