Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa. "Jest naprawdę najlepszy"

Małgorzata Rozenek-Majdan w odpowiedzi na wiele pytań swoich fanek, postanowiła pokazać, jakiego tuszu do rzęs używa. Okazuje się, że jest to kosmetyk znanej i lubianej przez gwiazdy marki. - To jest tusz kawiorowy i on jest naprawdę najlepszy. Absolutny sztos - powiedziała na Instagramie.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odwiedziła salon kosmetyczny. Zrobiła sobie paznokcie i laminację rzęs

Małgorzata Rozenek-Majdan ku uciesze wielu swoich fanek oraz fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Na profilu zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia. Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje czy fryzury, lecz także kosmetyki, których gwiazda używa do pielęgnacji oraz makijażu.

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej męża Marina pokazała, jak czesze swojego ulubionego koka. Ta fryzura to hit na wiosnę! Zajmuje 15 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie, jakiego tuszu do rzęs używa. "Jest naprawdę najlepszy"

Małgorzata Rozenek regularnie zasypywana jest przez swoje fanki pytaniami zarówno o stylizacje czy poszczególne elementy garderoby, w których się pokazuje, jak i kosmetyki których używa. Aby ułatwić internautkom poszukiwania, na swoim Instagramie utworzyła wyróżnioną relację zatytułowaną "beauty tips", w której pokazuje używane przez nią produkty. Wśród relacji znalazła się również taka, na której Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała używany przez siebie tusz do rzęs.

To jest Laura Mercier. To jest tusz kawiorowy i on jest naprawdę najlepszy. Absolutny sztos

- powiedziała Małgorzata Rozenek na InstaStories.

Hitowy tusz do rzęs na promocji. Teraz 35 zł taniej. 'Najlepsza maskara, jakiej używałam' Hitowy tusz do rzęs na promocji. Teraz 35 zł taniej. "Najlepsza maskara, jakiej używałam"

Tusz, którego używa Małgosia, to Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara, który dostępny jest w wielu sklepach internetowych. Znaleźć ją można również w perfumeriach Douglas, gdzie obecnie jest na wyprzedaży. Regularna cena tego tuszu to 155 zł, natomiast obecnie można go kupić taniej, bo za 112,99 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używaMałgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiego tuszu do rzęs używa https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen InstaStories

Więcej o: