Ulubiony peeling wielu Polek na promocji. "Nie zamieniłabym na nic innego"

Złuszcza naskórek, ogranicza wydzielanie sebum. Poza tym zmniejsza liczbę zaskórników i hamuje rozwój niedoskonałości. Teraz ten popularny kosmetyk kupicie znacznie taniej.
Zobacz wideo Peeling kawitacyjny w domu krok po kroku:

Peeling 3 enzymy marki Tołpa to zdaniem wielu osób jeden z najlepszych produktów tego typu. Od jakiegoś czasu kosmetyk cieszy się ogromną popularnością. Jego cena w zależności od sklepu waha się zazwyczaj w przedziale od 35 do 40 złotych. Często jednak zdarzają się promocje, w których trakcie dostaniecie go znacznie taniej. 

Ulubiony peeling wielu Polek na promocji w Super-Pharm

Z okazji swoich 20. urodzin sieć drogerii Super-Pharm przygotowała wiele atrakcyjnych promocji. Taniej możemy kupić wiele bestsellerowych produktów. Jednym z nich jest peeling 3 enzymy marki Tołpa. Jego regularna cena to 36,99 PLN. Z kolei obecnie dostaniemy go za 21,99 PLN. 

Ulubiony peeling wielu Polek na promocji - czemu zawdzięcza popularność?

Czemu produkt matki Tołpa zawdzięcza swoją popularność? Peeling nie tylko intensywnie złuszcza naskórek, lecz także ogranicza wydzielanie sebum. Gdy jest regularnie stosowany, eliminuje nawracające niedoskonałości i zmniejsza ilość zaskórników. Co istotne, polecany jest dla skóry wrażliwej, alergicznej, mieszanej, tłustej i trądzikowej. Jak zapewnia producent, produkt pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, matową i bez zaskórników. Warto zaznaczyć, że peeling nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. 

 
Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom, bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości

- dowiadujemy się ze strony tolpa.pl.

Ulubiony peeling wielu Polek na promocji. "Działa cuda"

Użytkowniczki doceniają kosmetyk nie tylko za świetne działanie, lecz także łatwą dostępność i atrakcyjną cenę. Oto niektóre z opinii, które udało nam się znaleźć jego temat:

Działa cuda!
Jest już ze mną od dłuższego czasu, nie zamieniłabym na nic innego.
Podstawa mojej pielęgnacji od dawna!
Nie ma lepszego peelingu

- piszą zadowolone użytkowniczki na profilu na Instagramie marki Tołpa. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: