Biedronka sprzedaje kosmetyki do makijażu polskiej marki. Kosztują mniej niż 14 zł. "Boskie"

W najnowszej ofercie sklepów Biedronka pojawiła się nowa kolekcja kosmetyków do makijażu polskiej marki Bell. Na półkach znaleźć można obecnie trzy premierowe produkty, których cena nie przekracza 14 zł. - Formuła jest cudowna - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Rozświetlający makijaż krok po kroku

Popularne dyskonty często wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferują modne ubrania, akcesoria, a nawet kosmetyki w bardzo przystępnych cenach. Tego typu oferty, które znaleźć można w takich sklepach, jak Biedronka cieszą się zwykle sporą popularnością, gdyż jest to fantastyczna okazja, by kupić ciekawe produkty, nie wydając przy tym dużo pieniędzy. Na sklepowych półkach dyskontów Biedronka znaleźć można m.in. kosmetyki polskiej marki Bell, w której co jakiś czas pojawiają się nowości podbijające serca wielu kobiet. Nie inaczej jest i tym razem. 

Biedronka sprzedaje kosmetyki do makijażu polskiej marki. Kosztują mniej niż 14 zł

W aktualnej ofercie sklepów Biedronka pojawiły się nowe produkty do makijażu znanej i lubianej przez konsumentki marki Bell. W skład nowej kolekcji wchodzi sypki puder rozświetlający do twarzy i ciała, mgiełka utrwalająca oraz mgiełka rozświetlająca. 

Powder & Glow Highlighter - sypki puder rozświetlający do ciała. Zawarte w rozświetlaczu perłowe pigmenty dadzą skórze efekt lśniącej tafli i wygładzą ją optycznie. Cena 13,49zł 
Mist & Set Fixing Spray - mgiełka utrwalająca do twarzy, która utrwala i scala nałożony make-up ze skórą. Cena 10,99zł.
Mist & Shine Fixing Spray - mgiełka utrwalająco - rozświetlająca do twarzy i ciała, która utrwala makijaż i delikatnie rozświetla skórę. Cena 10,99zł.

- czytamy w poście na Instagramie @biedronkowe.love.

 

Co o kolekcji sądzą internautki? Oto kilka komentarzy, które znalazłyśmy na Instagramie marki Bell:

Kolejne boskie nowości
Przeżyłam szok jak zobaczyłam te cuda tak szybko u mnie w Biedronce!
Właśnie kupiłam wszystkie produkty. Puder boski. Zdecydowanie bardziej rozświetlacz niż puder
Boskie produkty
Mgiełki brzmią i wyglądają kusząco

- czytamy.

Więcej o: