Wyprzedaż Rossmann. Wegańskie kosmetyki do włosów marki Neboa w niższej cenie! Dbaj o włosy, dbaj o Planetę

Właśnie ruszyła promocja w sklepach Rossmann, na której dostaniecie weganśkie kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy od marki Neboa. Te produkty zostały stworzone zgodnie z misją clean beauty - clean planet. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

W sklepach Rossmann właśnie ruszyła wyprzedaż produktów marki Neboa. Szampony, odżywki, wcierki, peelingi do skóry głowy oraz specjalne szampony dedykowane mężczyznom dostaniesz teraz w niższej cenie. Kosmetyki się wegańskie, a ich opakowania zostały wytworzone z plastiku wyłowionego z dna oceanu. Jak połączyć pielęgnację z troską o środowisko? Im więcej Neboa w waszych łazienkach, tym mniej śmieci w oceanach. Na które produkty warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Włosy zimą lubią się przesuszać i elektryzować. Zaradzić temu może olejowanie

Wyprzedaż Rossmann. Szampony i odżywki Neboa w niższej cenie. Te kosmetyki walczą o Planetę

Marka Neoba zasługuje na szczególną uwagę konsumentów. Dlaczego? Biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej osób z zaciętością walczy o ochronę środowiska, właściwości i detale ich produktów mogą się okazać nam szczególnie bliskie. Neboa została stworzona zgodnie z zasadą „respect the nature”.  Słyszałyście kiedyś o misji CLEAN BEAUTY – CLEAN PLANET? Nie ma piękniejszej inicjatywy niż tworzenie produktów, które dbają o naszą Ziemię. Surowiec, z którego zostały wykonane opakowania kosmetyków, pochodzi z plastiku zaśmiecającego dno oceanu. To pierwsza polska marka, która zmniejsza jego ilość  w naturalnym środowisku wodnym.

NeboaNeboa materiały promocyjne

W sklepach Rossmann dostępne jest 14 różnych produktów, które zostały przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Do wyboru mamy wyspecjalizowane szampony przeznaczone do pasm suchych i łamliwych, przetłuszczających się, zapobiegające ich puszeniu, zwiększające objętość, oczyszczające oraz regenerujące.  Stworzono także osobne warianty dla mężczyzn, które mają zapobiegać wypadaniu kosmyków oraz szampon strong 3w1. Każdy z nich dostaniecie teraz w cenie 21,99 zł, natomiast za odpowiadające im odzywki zapłacicie 20,99 zł.

NeboaNeboa materiały promocyjne

Na szczególną uwagę zasługuje peeling do skóry głowy. W ostatnim czasie wiele mówi się na temat drogocennych efektów, które zapewniają tego typu produkty. Propozycja od Neboa została stworzona w 91 procentach ze składników pochodzenia naturalnego. Ma zapewnić skórze ukojenie i uczucie odświeżenia, a dodatkowo działa oczyszczająco, złuszcza zrogowaciały naskórek i przywraca jej odpowiedni poziom nawilżenia. Teraz za 17,99 zł.

Kolejnym szczególną propozycją będzie wcierka do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów. Jej formuła zawiera postbiotyk oraz prebiotyk, które wzmacniają i nawilżają pasma. Produkt dodatkowo wspomaga pielęgnację skóry z tendencją do łupieżu. Na wyprzedaży dostaniecie go za 15,99.

Więcej o: