Rossmann przecenił tusz do rzęs, który jest hitem wśród kobiet. Teraz kosztuje mniej niż 11 zł. "Zdecydowanie najlepszy"

W drogeriach Rossmann trwa obecnie majowa promocja, która objęła wiele produktów z różnych kategorii. Wśród przecenionego asortymentu nie zabrakło również kosmetyków do makijażu, w tym tuszu do rzęs, który już od dawna jest hitem wśród kobiet. Obecnie można kupić go za niecałe 11 zł. - Dawno żaden tusz nie dał takiego efektu - piszą internautki.
Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać na rzęsach jak najlepszy efekt?

Promocje na kosmetyki do makijażu w popularnych drogeriach cieszą się zazwyczaj sporą popularnością. Jest to bowiem świetna okazja, by kupić ulubione produkty w niższych cenach lub przetestować nowe, za które wcześniej po prostu nie chciało się wydawać pełnej kwoty. Aktualna, majowa promocja w sklepach Rossmann trwać będzie od 16.05.2021 do 31.05.2021 lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje w wybranych drogeriach stacjonarnych, a także online. Wśród przecenionych produktów w Rossmannie znalazł się m.in. tusz do rzęs, który robi furorę wśród kobiet. Teraz dostać go można jeszcze taniej niż zwykle.

Rossmann przecenił tusz do rzęs, który jest hitem wśród kobiet. 

W aktualnej ofercie promocyjnej drogerii Rossmann znalazł się tusz do rzęs, który już od jakiegoś czasu jest hitem wśród wielu kobiet. Mowa o maskarze Pump Up marki Lovely. To produkt, który panie doceniają szczególnie ze względu na stosunek ceny do jakości. W cenie regularnej tusz w Rossmannie kosztuje bowiem 15,99 zł, natomiast podczas obowiązujących przecen można go kupić za 10,49 zł.

Co myślą o tym tuszu internautki, które przetestowały go na sobie? Oto niektóre z opinii znalezionych w sieci:

Próbowałam naprawdę wielu tuszów do rzęs z tej półki cenowej i ten jest zdecydowanie najlepszy. Jest tani, wydajny i łatwo dostępny w sklepach. Naprawdę wydłuża rzęsy i świetnie wygląda.
Świetna mascara za niską cenę. Wydłuża i dobrze rozdziela rzęsy.
Nie skleja rzęs, nawet gdy nałożymy kilka warstw. Nie kruszy się ani nie rozmazuje. To na prawdę bardzo dobry produkt w świetnej cenie.
Dawno żaden tusz nie dał takiego efektu, rzęsy długie, wyciągnięte i ładnie rozdzielone.
Mój ulubieniec od lat! Testuje wiele tuszy, ale do tego zawsze wracam. Daje piękne, wydłużone, porozdzielane rzęsy, a w ciągu dnia się nie osypuje.
Więcej o: