Najlepsze drogeryjne tusze, które dają efekt wow. Kupisz je za mniej niż 15 złotych

Coraz częściej kosmetyki drogeryjne przewyższają jakością te ze znacznie wyższej półki cenowej. Tak jest na przykład w przypadku wielu popularnych maskar. Chcesz, aby twoje rzęsy wyglądały spektakularnie? Oto trzy drogeryjne propozycje do 15 złotych.

Dobry tusz do rzęs wcale nie musi być drogi. Wiele maskar w przystępnych cenach zaskakuje doskonałą jakością. Większość z nas wymaga, aby tego typu produkt wydłużał i zagęszczał rzęsy. Na co warto się zdecydować? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Wyschnięty tusz do rzęs? Nie wyrzucaj!

Najlepsze drogeryjne tusze, które dają efekt wow: Lovely

Nasza pierwsza propozycja to tusz marki Lovely - Lash Extension, którego cena wynosi obecnie 15 złotych. Co istotne, produkt świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Poza tym idealnie je rozczesuje. Jak zapewnia producent:

  • Maskara zawiera pojedyncze włókna doczepiające się do rzęs. Dzięki temu nadbudowują je i maksymalnie wydłużają. 
  • Wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, a końcówka aplikatora została zaprojektowana tak, by docierać nawet do najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu.

Najlepsze drogeryjne tusze, które dają efekt wow: Wibo

Kolejny kosmetyk jest jeszcze tańszy. W drogeriach sieci za tusz marki Wibo - Extreme Lashes Volume - zapłacicie 9,99 zł. Produkt cieszy się ogromną popularnością. Swoje właściwości zawdzięcza przede wszystkim specjalnej szczoteczce, która zapewnia równomierne rozdzielnie tuszu na rzęsach. Poza tym maskara jest bardzo trwała, a także pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. 

Najlepsze drogeryjne tusze, które dają efekt wow: Eveline Cosmetics

Tusz matki Eveline Cosmetics - Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara - to zdaniem wielu osób jeden z najlepszych tanich produktów tego typu. W wielu drogeriach dostaniecie go już za 13 złotych. Jak zapewnia producent:

Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: