Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? "W takiej wersji lubię Cię najbardziej"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciami z egzotycznego wyjazdu, na który poleciała wraz z całą rodziną. Pozuje na nich bez makijażu, a internautki są zachwycone ty, jak wygląda. - W naturalnej odsłonie wygląda Pani jednak najpiękniej - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku w stylizacji, która podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. nie da się ukryć, że żona Radosława Majdana może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na instagramowym profilu zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami w postaci zdjęć oraz filmików ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Salma Hayek wyznała, że była o krok od śmierci. 'Chciałam umrzeć w domu' (zdjęcie ilustracyjne) Salma Hayek wyznała, że w ubiegłym roku była o krok od śmierci. "Chciałam umrzeć w domu"

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. "Jaka Ty taka piękna jesteś!"

Małgorzata Rozenek-Majdan aktualnie odpoczywa, a także pracuje w Meksyku, gdzie poleciała wraz z całą rodziną. Na swoim instagramowym profilu dzieli się relacją z wyjazdu, a ostatnio opublikowała kilka zdjęć, na których zapozowała w naturalnej wersji, bez makijażu i w piżamie. Na zdjęciach nie zabrakło również Radosława Majdana czy małego Henia. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemu z pokazywaniem się bez makijaży na swoich mediach społecznościowych i od czasu do czasu można zobaczyć ją w takiej wersji, to tym razem fotografie zrobiły wśród fanek prawdziwą furorę.

Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne) Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? Jest nie do poznania

 

Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym komplementów dotyczących wyglądu gwiazdy. Obserwatorki Małgorzaty Rozenek-Majdan są zachwycone tym, jak prezentuje się ona w naturalnej wersji bez makijażu.

W takiej wersji lubię Cię najbardziej! <3 naturalna i eteryczna! I do tego forma życia!
Gośka jaka Ty taka piękna jesteś!
Cudownie wyglądacie!
Piękne naturalne zdjecia
Gosiu jesteś śliczna
Pani Małgosiu, w naturalnej odsłonie wygląda Pani jednak najpiękniej

- czytamy. 

Więcej o: