Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? "W takiej wersji lubię Cię najbardziej"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciami z egzotycznego wyjazdu, na który poleciała wraz z całą rodziną. Pozuje na nich bez makijażu, a internautki są zachwycone ty, jak wygląda. - W naturalnej odsłonie wygląda Pani jednak najpiękniej - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku w stylizacji, która podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. nie da się ukryć, że żona Radosława Majdana może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na instagramowym profilu zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami w postaci zdjęć oraz filmików ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. "Jaka Ty taka piękna jesteś!"

Małgorzata Rozenek-Majdan aktualnie odpoczywa, a także pracuje w Meksyku, gdzie poleciała wraz z całą rodziną. Na swoim instagramowym profilu dzieli się relacją z wyjazdu, a ostatnio opublikowała kilka zdjęć, na których zapozowała w naturalnej wersji, bez makijażu i w piżamie. Na zdjęciach nie zabrakło również Radosława Majdana czy małego Henia. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemu z pokazywaniem się bez makijaży na swoich mediach społecznościowych i od czasu do czasu można zobaczyć ją w takiej wersji, to tym razem fotografie zrobiły wśród fanek prawdziwą furorę.

 

Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym komplementów dotyczących wyglądu gwiazdy. Obserwatorki Małgorzaty Rozenek-Majdan są zachwycone tym, jak prezentuje się ona w naturalnej wersji bez makijażu.

W takiej wersji lubię Cię najbardziej! <3 naturalna i eteryczna! I do tego forma życia!
Gośka jaka Ty taka piękna jesteś!
Cudownie wyglądacie!
Piękne naturalne zdjecia
Gosiu jesteś śliczna
Pani Małgosiu, w naturalnej odsłonie wygląda Pani jednak najpiękniej

- czytamy. 

Więcej o: