Ulubione tusze do rzęs gwiazd. Wśród nich perełka z Rossmanna za 20 zł

Długie, pogrubione i podkręcone rzęsy to efekt, który chce na swoich oczach uzyskać chce wiele kobiet. Jednak jaki tusz wybrać, by cieszyć się jak najlepszym efektem? Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy tusze do rzęs, których używają gwiazdy. Co ciekawe, niektóre z nich dostępne są w drogeriach Rossmann.
Zobacz wideo Suchy tusz do rzęs? Sprawdź, jak uratować go na 3 sposoby

Blanka Lipińska o swoim ulubionym tuszu do rzęs: "Wart jest każdej złotówki"

Choć na co dzień Blanka Lipińska nosi przedłużane rzęs, to od czasu do czasu robi sobie przerwy i wówczas maluje je tuszem do rzęs. Po ostatnim zdjęciu kępek, postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i pokazała kosmetyk, którego używa na swoim InstaStories. - Róbcie teraz screeny. To jest tusz, którego używam Lancome Hypnose. I uwaga! Normalnie ten tusz kosztuje 160 zł. To nie jest mało, ale wart jest każdej złotówki - powiedziała kiedyś na swoim Instagramie Blanka Lipińska.

Ulubiony tusz do rzęs Blanki LipińskiejUlubiony tusz do rzęs Blanki Lipińskiej https://www.instagram.com/blanka_lipinska/ screen InstaStories

Jakiego tuszu używa Marina Łuczenko-Szczęsna? To kosmetyk polskiej marki z Rossmanna

Tusz do rzęs, który jakiś czas temu używała i pokazywała na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna, to propozycja od od polskiej marki Wibo. Tusz do rzęs Upper & Lower Lash Definition to zdecydowanie dużo tańsza propozycja od poprzedniej, gdyż jego regularna cena to 21,99 zł, jednak podczas promocji, które regularnie pojawiają się w sklepach Rossmann, można go kupić nawet za 11,49 zł. 

 

Ulubiony tusz do rzęs Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Absolutny sztos"

Swoją sprawdzoną maskarą podzieliła się również Małgorzata Rozenek-Majdan. Aby ułatwić internautkom poszukiwania, na swoim Instagramie utworzyła wyróżnioną relację zatytułowaną "beauty tips", w której pokazała m.in. ten kosmetyk. Tusz, który poleca Małgorzata Rozenek to Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara. Kupić go można online, a także w perfumeriach Douglas. Cena regularna tego tuszu to około 155 zł. 

To jest Laura Mercier. To jest tusz kawiorowy i on jest naprawdę najlepszy. Absolutny sztos

- powiedziała Małgorzata Rozenek na InstaStories.

Ulubiony tusz Małgorzaty Rozenek-MajdanUlubiony tusz Małgorzaty Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen

Jakiego tuszu używa księżna Kate? To popularny kosmetyk z drogerii

Dla niektórych osób może to być zaskoczenie, ale jeden z ulubionych tuszów do rzęs księżnej Kate to popularny produkt z drogerii. Mowa o maskarze Lash Sensational od marki Maybelline. Ten kosmetyk dostępny jest w takich drogeriach stacjonarnych, jak Rossmann czy Hebe, a jego regularna cena to 37,99 zł. Można go jednak kupić dużo taniej podczas promocji oraz w drogeriach internetowych - tam jego cena oscyluje w granicach 15-20 zł. 

Więcej o: