Makijażystka gwiazd zdradza sposób na odświeżenie makijażu w ciągu dnia. Jest banalnie prosty

Wiele kobiet skarży się, że po wielu godzinach ich makijaż nie wygląda dobrze. Ten problem przypomina o sobie zwłaszcza w ciepłe dni. Poznajcie sposób makijażystki gwiazd na odświeżenie makijażu w ciągu dnia.

Wiele z nas chciałyby wyglądać perfekcyjnie w każdej sytuacji. Jak to zrobić, gdy brakuje nam czasu? Dzięki temu prostemu sposobowi szybko poprawisz swój makijaż

Zobacz wideo Rozświetlający makijaż krok po kroku:

Jak odświeżyć makijaż w ciągu dnia? Makijażystka zdradza swój sposób

Jak szybko odświeżyć cerę i poprawić makijaż? Jest na to kilka sposobów. Jednym z nim podzieliła się znana makijażystka gwiazd Mary Philips, która jest odpowiedzialna między innymi za wizerunek Kendall Jenner czy Chrissy Teigen. Co ciekawe jej sztuczka nie wymaga nakładania kolejnych warstw pudru czy podkładu. 

 

W wywiadzie, którego makijażystka gwiazd udzieliła portalowi Refinery 29, zdradziła, że w przypadkach, gdy makijaż nie wygląda świeżo, stawia na dodatkowe nawilżenie. Mary Phillips radzi, by nałożyć odrobinę sprawdzonego kremu nawilżającego na dłonie, a następnie za pomocą puszystego i dużego pędzla zaaplikować go na twarz. 

Jak odświeżyć makijaż w ciągu dnia? Skorzysta z mgiełek odświeżających

Nie jest to jednak jedyny prosty sposób na odświeżenie makijażu w ciągu dnia. Obecnie w drogeriach znajdziemy wiele specjalnych mgiełek odświeżających, dzięki którym szybko uzyskamy oczekiwany efekt. Oto kilka propozycji z różnych półek cenowych:

  • MAC, FIX+ (cena: około 99 zł). Jest to lekka, bezalkoholowa i nawilżająca mgiełka, która szybko odświeża i wysycha. Jak zapewnia producent, dodaje blasku, nawilża, a także stanowi akcent kończący makijaż.
  • Soraya Plante, naturalna mgiełka 3w1 (cena: 31,99 zł). To odświeżająca mgiełka, której można użyć również jako nawilżającą bazę oraz utrwalacz lub odświeżacz makijażu. Co istotne, nie zawiera sztucznych barwników.
  • Hoa Natural, Nawilżająca esencja do twarzy róża (cena: 35,99 zł). Mimo że produkt powstał z myślą o tonizowaniu twarzy, wiele osób wykorzystuje go w inny sposób. Okazuje się, że mgiełka marki Hoa Natural doskonale odświeża makijaż po kilku godzinach noszenia.  

Może cię także zainteresować:

Więcej o: