Anna Lewandowska poddała się zabiegowi laminowania brwi. Jak teraz wygląda?

Laminowanie brwi to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Niedawno poddała mu się także Anna Lewandowska. Efektami trenerka pochwaliła się na Instagramie.

Często możemy spotkać się z opinią, że brwi są dla naszej twarzy, jak rama dla obrazu. Nie dziwi więc fakt, że różne zabiegi, które mają zapewnić im perfekcyjny wygląd, cieszą się ogromną popularnością. Jednym z nich jest laminowanie brwi. Zabieg ten, podobnie jak henna pudrowa, szturmem wdarł się do salonów kosmetycznych. Niedawno poddała się mu także Anna Lewandowska. Efektami zabiegu pochwaliła się na InstaStories.

Zobacz wideo Jak zrobić samodzielnie hennę na brwi?

Anna Lewandowska poddała się laminacji brwi

Anna Lewandowska na swoim InstaStories zdradziła, że to jej pierwsza laminacja brwi w życiu. Jej zdaniem po zabiegu twarz jest bardziej wyrazista. Zobaczcie, jak wygląda teraz trenerka:

Anna Lewandowska wykonała laminację brwiAnna Lewandowska wykonała laminację brwi Instagram.com//Anna Lewandowska

Laminowanie brwi - na czym polega ten zabieg?

Laminowanie brwi to zabieg, który wykonuje coraz więcej kobiet. Jest on polecany w szczególności osobom, których brwi rosną nieregularnie i są niesforne. Laminacja pozwala nie tylko na ułożenie, lecz także zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Jeszcze inne efekty zabiegu to odżywienie i intensywna regeneracja brwi. Dzięki temu stają się one gęstsze, grubsze i bardziej błyszczące. 

Sam zabieg laminowania brwi trwa około 45 minut. Jeżeli połączony jest z ich stylizacją i koloryzacją, wydłuża się do około 1,5 godziny. Polega na nałożeniu na włoski trzech różnych preparatów, dzięki którym lepiej one wyglądają. Najpierw produkt zmiękczający brwi, dzięki któremu stają się one podatne na stylizację. Następnie brwi są układane w pożądany kształt i utrwalane kolejnym preparatem. Na koniec nakładana jest substancja, która broni brwi przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, dzięki któremu efekt jest trwały. Utrzymuje się na brwiach 1 do 1,5 miesiąca. Koszt zabiegu to około 120-150 zł, jeżeli chcemy dodatkowo wykonać stylizację z koloryzacją, zapłacimy około 200-250.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: