Takie brwi są kiczowate i dodają lat. Lepiej ich unikaj

Brwi są dla naszej twarzy jak rama dla obrazu. Dlatego też warto zadbać o to, by prezentowały się nienagannie. Jakich stylizacji warto jednak unikać? To między innymi typ brwi, który jeszcze kilkanaście lat temu była bardzo modny.

Piękne i zadbane brwi to zdaniem wielu osób jedna z naszych najlepszych wizytówek. Poza tym zdaniem makijażystów są tak ważne dla twarzy, jak rama dla obrazu. Warto więc zadbać o to, by prezentowały się nienagannie. Z jakich stylizacji warto zrezygnować? Podpowiadamy.

Takie brwi są niemodne i dodają lat - zbyt ciemne brwi

Brwi potrafią odmłodzić i upiększyć twarz. Nie jest to jednak reguła. Niektóre kształty dodają lat i sprawiają, że wyglądamy na zmęczone. Obecnie modne są naturalne brwi - gęste i delikatnie wyregulowane. Jeśli twoje są zbyt jasne, możesz samodzielnie delikatnie je przyciemnić domową henną. Warto jednak zachować umiar. Ciemne brwi nie pasują do wszystkich typów urody. Dlatego też odcień włosków dopasować do włosów i karnacji. W przypadku wielu osób optycznie dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na groźną i starszą. Jednak to nie jedyna skrajność, która niekorzystnie wpływa na nasz wygląd.

Zobacz wideo Brwi na mydełko - jak to zrobić?

Anna Lewandowska poddała się niedawno jednemu z najpopularniejszych zabiegów. Znana trenerka pokazała efekty, jak wygląda po laminacji brwi. Więcej na ten tema dowiesz się z naszego artykułu:

Takie brwi są niemodne i dodają lat - ekstremalnie cieniutkie brwi

Pamiętacie ekstremalnie cienkie brwi? Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lat temu były one bardzo modne. Ten trend na początku XXI wieku lansowały liczne gwiazdy (m.in. Christina Aguilera). Wiele osób zdecydowało się więc w tym czasie na taką ekstremalną stylizację. Jednak takie brwi rzadko kiedy prezentują się dobrze. Poza tym często sprawiają, że twarz wydaje się szersza, a oczy wyłupiaste. Dlatego w trakcie wyrywania włosków warto zachować umiar. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: