Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. Jak wygląda? "Nigdy nie miałam botoksu"

Jennifer Lopez udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się bez makijażu, a także instagramowych filtrów. Jak JLo wygląda w takiej wersji? Piosenkarka przyznaje, że nigdy nie korzystała z zabiegu botoksu. - Nie jestem tego typu osobą - powiedziała w jednym z wywiadów.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu, która pochwalić się może milionami fanek oraz fanów na całym świecie. Co więcej, JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca nie tylko swoim talentem muzycznym, lecz także urodą oraz fenomenalną formą fizyczną. Patrząc na występy sceniczne Jennifer Lopez, czy zdjęcia oraz filmiki, które publikuje na swoim Instagramie, można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Ponadto, JLo nie ma problemu z pokazywaniem się w sieci bez makijażu, regularnie zaskakując internautki oraz internautów.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. Jak wygląda?

Jennifer Lopez przy okazji promocji swoich kosmetyków, po raz kolejny pokazała się na Instagramie bez makijażu. Jak widzimy na zdjęci z instagramowej relacji, do jego wykonania nie zostały również użyte żadne filtry. Trzeba przyznać, że gwiazda po raz kolejny zachwyca kondycją swojej skóry. Jak ona to robi?! Oczywiście JLo miewa również problemy ze swoją skórą (jak każda z nas!), a jej cera raz wygląda lepiej, a raz gorzej, jednak trzeba przyznać, że gwiazda doskonale potrafi zadbać o swój wygląd.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. Jak wygląda?Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. Jak wygląda? https://www.instagram.com/jlo/ screen

Jaki jest sekret urody Jennifer Lopez?

Sekretem świetnej kondycji skóry Jennifer Lopez jest odpowiednia pielęgnacja. Jak przyznaje, odkąd skończyła 22 lata, stosuje oliwę z oliwek, a także odpowiedni krem z filtrem przeciwsłonecznym. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała JLo w jednym z wywiadów.   

Więcej o: