Marcelina Zawadzka zrobiła furorę swoim makijażem. "Myślałam, że to młoda J.Lo"

Marcelina Zawadzka była ostatnio gościem makijażystki Magdy Pieczonki, z którą nagrywały makijażowy tutorial na YouTube, a efekt końcowy zaprezentowały na Instagramie. Makijaż zrobił prawdziwą furorę wśród internautek, które jednogłośnie stwierdziły, że w takiej wersji Marcelina Zawadzka wygląda niczym Jennifer Lopez.
Zobacz wideo

Marcelina Zawadzka jest obecnie jedną z bardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Była Miss Polonia zyskała popularność nie tylko za sprawą uzyskania tego tytułu w 2011 roku, lecz także swoją działalnością internetową czy telewizyjną, prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swoje konto, które aktualnie obserwuje ponad 612 tys. osób. Była Miss Polonia chętnie dzieli się na swoim profilu różnymi zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie. Nie wszystkim się spodobało. 'Nie przystoi matce i żonie' (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie podzieliła fanów. "Nie przystoi matce i żonie"

Marcelina Zawadzka zrobiła furorę na Instagramie makijażem wykonanym przez Magdę Pieczonkę. "Myślałam, że to młoda J.Lo"

Ostatnio Marcelina Zawadzka była gościem w studio makijażystki Magdy Pieczonki, z którą nagrywała filmik z makijażem krok po kroku. Efekt końcowy postanowiły jednak zdradzić jeszcze przed premierą odcinka. Zdjęcia, które pojawiły się na instagramowym profilu makijażystki zrobiły furorę.

- Ponad 6 lat temu @marcelina_zawadzka wystąpiła w moim tutorialu - nadszedł czas by go odświeżyć! I tak właśnie zrobiłyśmy! Już niebawem na moim kanale YT pojawi się ten odcinek! Będzie kobieco, wdzięcznie i z pazurem! Kogo Marcelinka Wam przypomina w tym looku? Jestem ciekawa czy uważacie tak samo jak ja! - napisała Magda Pieczonka pod postem.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu i instagramowych filtrów. "Nigdy nie miałam botoksu"

 

W komentarzach momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek, które jednomyślnie przyznały, że Marcelina Zawadzka w takim wydaniu bardzo przypomina Jennifer Lopez:

W pierwszej chwili myślałam, że to młoda J.Lo, wow
Jennifer Lopez
Ale sztos
Myślałam ze to JLo
Jak siostra J.Lo 
Jennifer Lopez totalnie
Petarda kobieta!!! Petarda makijaż!!!

- czytamy.

Więcej o: