Kształt brwi - fluffy, undone, straight, a może no brows? Trendy 2021

Kształt brwi to temat numer jeden od kilku sezonów, brwi zdecydowanie wyszły z cienia i domagają się naszej uwagi. Chcesz mieć ładne łuki? Szykuj się na zmiany.

Regulacja brwi to temat, który powraca jak bumerang, przez kilka ostatnich lat depilacja brwi zakładała tylko kosmetyczne poprawki. Czy fluffy brows, czyli pierzaste brwi są nadal modne? Więcej na ten temat dowiesz się z dalszej części artykułu. 

Kształty brwi - trendy 2021 

Puszyste, pierzaste brwi nadal są w cenie, ale nowe pokolenie top modelek lansuje też trend znany z początku lat dwutysięcznych. To dobra wiadomość do osób, które lubią mieć łuki pod kontrolą. Bardzo modne będą też brwi pod linijkę, które zdecydowanie dodają charakteru. Modne kształty brwi w 2021 opisujemy poniżej. 

Zobacz wideo Układanie i utrwalanie brwi za pomocą mydełka. Jak to zrobić? [#HomeBeauty]

Regulacja brwi - fluffy brows 

Mocne i pełne brwi nadal są modne, ale już niebawem ten trend odejdzie w zapomnienie. Regulacja brwi w stylu fluffy zakłada nie tyle samą depilację, ile mocne utrwalenie na żel lub użycie przezroczystego mydełka. Włoski wyczesujemy do góry w kilka stron, co daje niegrzeczny efekt, przez co spojrzenie zyskuje nutkę tajemnicy. Poniżej kilka najlepszych inspiracji z Instagrama. 

 
 
 

Szablony do brwi nie będą potrzebne - no brows 

Każdy nowy trend zdecydowanie zmienia wyraz twarzy, w internecie można kupić szablony do brwi, które mają pomóc przy robieniu idealnej kreski. Tymczasem kształt brwi w 2021 roku nie ma tak naprawdę znaczenia, ponieważ aktualnie bardzo modne są niewidoczne łuki, czyli no brows. Ten efekt można uzyskać, farbując brwi na jasny kolor (oczywiście przy pomocy henny). Naturalne jasne blondynki mogą utrwalić łuki, po prostu przy pomocy żelu. Poniżej kilka przykładów. 

 
 
 

Depilacja brwi - można o niej zapomnieć przy undone brows 

To trend dedykowany dla osób, które nie lubią przesadnej stylizacji. Naturalność jest w cenie, można zupełnie nie robić nic z brwiami i to też jest ok. Prawda jest taka, że im bardziej integrujemy w nasz naturalny wygląd, tym jest to bardziej widoczne. Depilacja brwi w stylu Myszki Miki zdecydowanie nie jest już modna. Przykłady undone brows poniżej. 

 
 
 

Kształt brwi - prosta linia 

Ten trend powraca do nas z lat 90. Prosta linia sprawia, że spojrzenie nabiera charakteru, a twarz wyda się optycznie smuklejsza. Proste brwi uzyskamy, depilując włoski równo pod linijkę i nieco skracając końce. Kilka przykładów poniżej. 

 
 
 

Zobacz też: Najmodniejsze trendy w stylizacji brwi. Jesteś ciekawa, czy soap brows będą nadal hitem 2021 roku?

Więcej o: