Makijaż ślubny według Magdy Pieczonki. Wszystkie panny młode chcą tak wyglądać. "To ważne podczas zdjęć"

Makijaż ślubny to niewątpliwie jeden z najistotniejszych elementów całej stylizacji każdej panny młodej. Ostatnio na swoim Instagrame, makijażystka Magda Pieczonka zdradziła kilka swoich zasad, którymi kieruje się podczas malowania swoich klientek. - To ważne podczas zdjęć - zaznacza makijażystka gwiazd.
Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Każda panna młoda w dniu swojego ślubu pragnie wyglądać wyjątkowo, a więc wszystko musi być dopracowane do perfekcji - suknia, fryzura, a także makijaż, który tego dnia musi pozostać w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Nie da się ukryć, że makijaż ślubny jest jednym z najbardziej wymagających, gdyż musi być na tyle trwały, by przetrwać cały dzień oraz noc, podkreślać urodę panny młodej, a także świetnie prezentować się zarówno na żywo, jak i na zdjęciach oraz nagraniach. Jakimi zasadami kieruje się, wykonując takie makijaże Magda Pieczonka, jedna z najpopularniejszych makijażystek w Polsce?

Czego nie wypada założyć na ślub i wesele?Czego nie wypada założyć na ślub i wesele? To nie tylko białe i czarne kreacje

Makijaż ślubny według Magdy Pieczonki. Wszystkie panny młode chcą tak wyglądać

Magda Pieczonka przy okazji wykonywania makijażu Justynie Gradek na potrzeby sesji ślubnej, postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie kilkoma trikami, bez których makijaż ślubny w jej wykonaniu po prostu nie istnieje.

- Sezon ślubny wystartował pełną parą. Ostatnio wykonałam makijaż @gradek_justyna na potrzeby ślubnej sesji zdjęciowej, w której brała udział. Ja Pannom Młodym proponuję makijaż, który podkreśli ich urodę i będzie wyglądał świeżo. Oprócz tego musi wytrzymać nie tylko ceremonię, ale również wesele. Kierując się moją stałą zasadą musimy zdecydować się, co zaakcentujemy w naszym makijażu - usta czy oko? Ja zazwyczaj wybieram oko, lubię kiedy jest mocniejsze i wyraźne - to również ważne podczas zdjęć wykonywanych w tym dniu. Moje ulubione cienie to brązy, beże i złota. Oprócz makijażu twarzy pamiętajmy również o ciele, jeśli jest widoczne. Nie pozwólmy by twarz odcinała się od reszty ciała - to bardzo ważne. Nie wyobrażam sobie również nie użyć mojego ukochanego kosmetyku - rozświetlacza. Do tego polecam rozświetlacze w płynie w szampańskim, złotym odcieniu. Rozświetlone ciało wygląda pięknie! - napisała makijażystka na swoim instagramowym profilu. 

 

Ile do koperty na wesele? 'Jeśli chcieliby, aby zwróciły się koszty, nawet 2000 zł będzie za mało'Ile kosztuje bycie gościem weselnym? "Do koperty włożę 600 zł"

Makijaż ślubny autorstwa Magdy Pieczonki zachwycił internautki, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Makijaż podkreślił urodę
Pięknie!!! Uwielbiam Cię za właśnie makijaże beauty, a nie przereklamowane
Makijaż jak zawsze przepiękny
Makijaż cudny

- czytamy.

Więcej o: