Lara Gessler zdradziła, jaki jest jej ulubiony tusz do rzęs. To perełka z drogerii za niecałe 15 zł

Lara Gessler postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek i fanów. Wśród nich padło m.in. pytanie o tusz do rzęs, którego używa. Lara Gessler postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała swoich dwóch ulubieńców. Jeden z nich to drogeryjny hit za mniej niż 15 zł.
Zobacz wideo problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Lara Gessler zdobywa coraz większą popularność. Ku uciesze nieustannie rosnącej liczby fanów, córka Magdy Gessler aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 229 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia, a także porusza wiele lifestyle'owych tematów.

Lara Gessler zdradziła, jaki jest jej ulubiony tusz to rzęs. To tania perełka z drogerii

Ostatnio Lara Gessler postanowiła poodpowiadać na pytania obserwujących ją osób. Wśród nich nie zabrakło tych dotyczących macierzyństwa, stylizacji czy pracy. Pojawiło się również pytanie typowo makijażowe, które dotyczyło ulubionego tuszu do rzęs.

Ślicznie wyglądasz :) Mogę wiedzieć, jakiego tuszu używasz? Ja po ciąży mam ich tyle, co kot napłakał...

- napisała jedna z fanek.

Lara Gessler w odpowiedzi udostępniła zdjęcie dwóch swoich ulubionych kosmetyków. Jeden z nich to produkt z wyższej półki cenowej, czyli tusz do rzęs Lancome Idole, którego regularna cena wynosi około 139 zł, druga maskara jest natomiast dużo tańszym kosmetykiem dostępnym w popularnych drogeriach. To tusz do rzęs Extension Volume od Eveline Cosmetics, który w regularnej cenie (np. w drogeriach Rossmann lub Hebe) kupić można za 14,99zł, natomiast podczas promocji nawet za 8,99 zł.

Lara Gessler pokazała swoje ulubione tusze do rzęsLara Gessler pokazała swoje ulubione tusze do rzęs https://www.instagram.com/lara_gessler/ screen InstaStories

Co na temat tego tuszu sądzą internautki, które przetestowały go na sobie? Oto kilka opinii znalezionych przez nas w sieci:

Pięknie rozdziela rzęsy, nie kruszy się, nie skleja rzęs. Wydłuża rzęsy.
Najlepszy tusz do rzęs, jaki miałam, ma fajną silikonową szczoteczkę, która pogrubia, wydłuża i rozdziela ładnie rzęsy.
Od zawsze zmagam się z krótkimi i rzadkimi rzęsami, żaden tusz, czy droższy czy tańszy, nie dawał mi takiego efektu, jak ten.

- czytamy.

Więcej o: