Rossmann wyprzedaje produkt do brwi za mniej niż 10 zł. Daje efekt makijażu permanentnego. Podobny w Hebe

W drogeriach Rossman trwa właśnie akcja promocyjna. Wśród przecenionych kosmetyków znalazł się kultowy produkt do brwi, który pozwala na uzyskanie efektu makijażu permanentnego w pięć minut. Podobny znajdziemy także w ofercie Hebe.

Naturalny makijaż to król tegorocznych trendów urodowych. Pokazujemy siebie, walczymy z niezrozumiałymi kompleksami i odwracamy się w stronę wygody – bo przecież wygoda też się w życiu liczy. Jednym z najważniejszych aspektów w tworzeniu naturalnego looku są brwi, które mają stać się oprawą dla naszych przepięknych oczu. Jednak nie każda z nas jest w stanie je zapuścić. W takich momentach możemy zrobić tylko jedno – wyruszyć do drogerii po kosmetyk, który pomoże nam w załatwieniu problemu. Najwięcej kobiet sięga przy tym po kultową hennę. Gdzie ją dostać?

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi? Proste sposoby

Hitowe produkty do brwi na promocji w Rossmanie

Wśród aktualnych promocji w Rossmanie pojawiła się między innymi kultowa henna do brwi Delia, Zgodnie z opisem producenta ma kremową formułę z dodatkiem odżywczego olejku arganowego. Dzięki odpowiednim produktom do aplikacji, wykonanie zabiegu jest łatwe i szybkie, a efekt ma utrzymywać się do dwóch tygodni. Jedno opakowanie wystarczy nam na 15 aplikacji, więc można powiedzieć, że zakup będzie swego rodzaju inwestycją. Co ważne, koloryzacja jest bardzo szybka, bo już po 5 minutach uzyskamy zadowalający efekt. Na promocji henna kremowa będzie was kosztowała 9,29 złotych.

Ale nie będziemy wam mydlić oczu. Sprawdziłyśmy, co sądzą o tym kosmetyki kobiety wystawiające opinię na forum internetowym:

Zdecydowanie najlepsza henna, jakiej używałam. Henna ma bardzo fajną konsystencję, nie spływa. Jest bardzo łatwa w aplikacji. Dobrze trzyma się skóry, dość szybko łapie kolor. Bardzo ładnie i długo trzyma się na włoskach.
Tę hennę używam już od dłuższego czasu i myślę, że jest to najlepsza drogeryjna henna. Daje bardzo fajny efekt, całkiem długo utrzymuje się na moich brwiach, ma intensywny kolor, ale nie ordynarny. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych więc każda z nas znajdzie coś dla siebie. Trzeba pamiętać, że działanie jest praktycznie takie, jak przy farbie do włosów wiec przy zbyt częstym używaniu może uczulić. Ja z reguły farbuje co dwa/trzy tygodnie i w zupełności wystarcza. Cena też jest super więc nic tylko brać.

Henna nowej generacji dla fanek wygody w ofercie Hebe

Hebe proponuje nam natomiast nieco bardziej innowacyjne rozwiązanie. Tym razem mamy do czynienia z henną Delia Pro Color w postaci żelu. W zestawie otrzymujemy także precyzyjny aplikator, dzięki któremu możemy zadbać o najmniejsze ubytki. Producent jednak zaznacza, że produkt został przeznaczony przede wszystkim dla kobiet o czarnych lub ciemnobrązowych włosach. Kosmetyk wystarcza na 15 aplikacji, a pierwsze efekty są widoczne już po 5 minutach. Aktualnie zapłacicie za niego 14,99 złotych.

Więcej o: