Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu: "12 dni i nocy na planie". Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z planu filmowego, na którym pozuje bez makijażu. Jak aktorka wygląda w tak naturalnej wersji? - Zawsze świetnie Pani wygląda. Wygląda Pani na bardzo zmęczoną - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska obecnie jest z pewnością jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów przyniosły jej role w takich produkcjach jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska ku uciesze swoich fanek i fanów, aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób. Aktorka na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Karolina Szostak znów jest na diecie. Pokazała przykładowy posiłek. Liczba kalorii? Zaskakująco mała (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak znów jest na diecie. Liczba kalorii? Zaskakująco mała

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu: "12 dni i nocy na planie"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto z planu filmowego. Aktorka pozuje na nim bez makijażu po 12 dniach i nocach intensywnej pracy. Jak wygląda w takim wydaniu? - Jestem jak w transie… i lubię ten stan. To już 12 dni i nocy na planie. Właściwie nie wiadomo jaki dzień tygodnia, czy moje emocje to jeszcze moje emocje czy już tylko emocje mojej bohaterki… Dużo i intensywnie. Zabawnie, ale przejmująco. Chciałabym, żeby historia mojej bohaterki poruszała serca. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym wytrzymała to tempo i zrealizowała swoje założenia! - napisała aktorka.

 

Ola Żebrowska pokazała bałagan w kuchni. Fanki dziękują za szczerość: 'No samo życie' (zdjęcie ilustracyjne)Ola Żebrowska pokazała bałagan w kuchni. Fanki dziękują za szczerość: "No samo życie"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz ciepłych słów od obserwujących aktorkę internautek oraz internautów:

Jesteś najlepsza Małgosiu
I zawsze świetnie Pani wygląda
Wygląda Pani na bardzo zmęczoną życzę siły i wytrwałości
Wow ślicznocha jesteś dziewczyno
Jest Pani piękną kobietą
Pięknie Pani wyglada ….ja po 22 dniach na planie mogłabym zagrać zombie 

- czytamy.

Więcej o: