Trzy tanie zamienniki hitowego podkładu Estee Lauder Double Wear. Dają efekt wow

Podkład Estee Lauder Double Wear to jeden z najpopularniejszych kosmetyków na świecie. W ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka drogeryjnych zamienników tego produktu. Oto trzy najciekawsze propozycje.

Za podkład Double Wear w zależności od sklepu musimy zapłacić od 130 do 200 złotych. Produkt cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoją wyjątkową trwałość oraz mocne krycie. Od kilku tak jest światowym bestsellerem marki Estee Lauder. Jakie drogeryjne kosmetyki są jego zamiennikami? Zazwyczaj w takich zestawieniach wymieniany jest podkład Revlon ColorStay. Jednak nie jest to jedyna propozycja godna uwagi. Oto trzy kosmetyki, które mogą zastąpić podkład Estee Lauder Double Wear.

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i jak aplikować?

Podkład Lovely Camouflage Foundation

Nasza pierwsza propozycja to kosmetyk, który kupimy w drogeriach sieci Rossmann oraz w sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 22 do 24 zł. Kosmetyk ma wyjątkowo mocne krycie. Jednocześnie posiada lekką formułę, która łatwo i przyjemnie się rozprowadza. Na tle innych tanich podkładów wyróżnia go bardzo dobra trwałość. 

Nie ściera się, ładnie dopasowuje się do koloru twarzy, do tego nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla suchych skórek.
Bardzo mocne dobre krycie. Poradzi sobie z każdą niedoskonałością, którą trzeba zakryć. Długo się utrzymuje na skórze

- piszą o kosmetyku zadowolone użytkowniczki. 

Podkład L'Oreal Infallible Total Cover

Z kolei produkt marki L'oreal wyróżnia wyjątkowo mocne krycie. Wystarczy odrobina podkładu, by wykonać makijaż. W niektórych drogeriach internetowych dostaniecie go już za 25 zł. 

- Posiada naturalne, matowe wykończenie. Zapewnia długotrwałe krycie – efekt do 24h. Lekka formuła daje komfort przez cały dzień bez efektu maski. Podkład odporny na wyzwania codzienności, dotrzyma kroku nawet podczas najbardziej wymagających wyzwań. Odporny na pot i wysoką temperaturę - zapewnia producent. 

Podkład Wibo Forever Better Skin

Nasze zestawienie zamyka podkład, który kupicie w wielu sklepach internetowych oraz w drogeriach sieci Rossmann. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 20 do 40 zł. Warto więc czekać na promocje. Mimo że jest to produkt o kryciu średnim, można go dokładać i dzięki temu zbudować pełne. Zapewnia ładne, naturalne wykończenie. - Maskuje niedoskonałości, wygładza i wyrównuje koloryt skóry. Odporny na ekstremalne warunki takie jak pot i wilgoć - zapewnia producent.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: