Jak zagęścić brwi? Poznaj sposób, dzięki któremu włoski będą rosły błyskawicznie

Piękne i zadbane brwi to marzenie wielu osób. Jednak bardzo często przez nieumiejętną regulację, tracą one swój dobry wygląd. Jak więc zapuścić brwi w takich przypadkach? Po jakie produkty sięgnąć? Podpowiadamy.

Olej rycynowy oraz jego pochodne są wykorzystywane między innymi w produkcji mydeł, farb, wosków, farmaceutyków i perfum. Produkt ten stosowany jest w domowej pielęgnacji. To jeden z najpopularniejszych domowych środków na piękne i gęste brwi.

Jak zagęścić brwi? Popularny domowy sposób

Zdaniem wielu osób, gdy olej rycynowy jest regularnie stosowany, przynosi rewelacyjne efekty. To między innymi wzmocnienie włosków, a także pojawienie się nowych. Kiedy należy spodziewać się pierwszych efektów takiej kuracji? Zazwyczaj pojawiają się one po mniej więcej 2-3 tygodniach Jak więc wprowadzić ten olej do pielęgnacji brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. Co ważne, olej rycynowy jest produktem tanim i łatwo dostępnym. Kupicie go w większości aptek. Jego cena nie przekracza zwykle 5-6 złotych. 

Jak zagęścić brwi? Skuteczne domowe metody

Olej rycynowy na brwi to tania i domowa metoda, która od lat cieszy się ogromną popularnością i w wielu przypadkach przynosi rewelacyjne efekty. Jednak nie jest to jedyny sposób, by zadbać o wygląd i przyśpieszyć wzrost brwi. Poznaj inne domowe sposoby.

  • Możesz na przykład skorzystać z cennych właściwości mleka. Produkt ten doskonale odżywia brwi, dzięki czemu szybciej rosną. Wystarczy nalać niewielką ilość mleka (najlepiej pełnotłustego) na wacik i posmarować nim brwi. Po mniej więcej 20 minutach należy spłukać je wodą.
  • Pomocne mogą okazać się także jajka. Jak przygotować ten kosmetyk? Najpierw rozbij jajko i oddziel żółtko od białka. Następnie nanieś odrobinę żółtka za pomocą wacika na brwi. Zmyj letnią wodą po upływie 15 minut.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: