Najlepsze podkłady kryjące do 30 zł. To m.in. zamiennik Estee Lauder Double Wear

Szukasz dobrego podkładu kryjącego? Przychodzimy z pomocą. Oto trzy świetne propozycje, które kupisz w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Ich cena nie przekracza zazwyczaj 30 złotych.

Podkłady kryjące to produkty, które cieszą się ogromną popularnością. Pomagają nam zakryć różne niedoskonałości, a także są zazwyczaj wyjątkowo trwałe. Oto trzy drogeryjne kosmetyki, które zdobywają bardzo dobre recenzje.

Zobacz wideo Podkład mineralny - jak dobrać i aplikować?

Podkład Catrice HD Liquid Coverage

Nasza pierwsza propozycja to płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage. Kosmetyk kupicie między innymi w Hebe, Super-Pharm, a także w wielu drogeriach internetowych. Jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale od 23 do 30 złotych.

Jak zapewnia producent, podkład mimo wysokiego stopnia krycia zapewnia bardzo naturalny efekt. Dzięki temu cera wygląda nieskazitelnie, a przy tym naturalnie. Poza tym produkt utrzymuje się na skórze przez wiele godzin i nie zapycha porów. 

Podkład Lovely Camouflage

Podkład marki Lovely dostaniecie w drogeriach sieci Rossmann oraz w sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 22 do 24 złote. Wyróżnia go mocne krycie oraz dobra trwałość.

Bardzo mocne dobre krycie. Poradzi sobie z każdą niedoskonałością, którą trzeba zakryć. Długo się utrzymuje na skórze
Nie ściera się, ładnie dopasowuje się do koloru twarzy, do tego nie wchodzi w zmarszczki i nie podkreśla suchych skórek.

- piszą o kosmetyku zadowolone użytkowniczki. 

Podkład L'Oreal Infallible Total Cover

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć podkładu marki L'oreal, który często jest nazywany tańszym zamiennikiem hitowego Estee Lauder Double Wear. W niektórych drogeriach internetowych dostaniecie go już za 25 złotych. - Posiada naturalne, matowe wykończenie. Zapewnia długotrwałe krycie – efekt do 24h. Lekka formuła daje komfort przez cały dzień bez efektu maski. Podkład odporny na wyzwania codzienności, dotrzyma kroku nawet podczas najbardziej wymagających wyzwań. Odporny na pot i wysoką temperaturę - zapewnia producent. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: