Ten drogeryjny podkład to zamiennik hitowego Estee Lauder Double Wear

W ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka drogeryjnych zamienników tego produktu. To między innymi podkład, który na promocji kupicie już za 25 złotych.

Estee Lauder Double Wear to jeden najczęściej wybieranych podkładów na świecie. Chętnie w swojej pracy sięgają po niego makijażyści. Wiele osób stosuje go jednak także w swoim codziennym makijażu. Kosmetyk cieszy się popularnością przede wszystkim ze względu na mocne krycie oraz wyjątkową trwałość. Zdaniem wielu osób największym minusem jest jego cena. Za podkład Double Wear w zależności od sklepu musimy zapłacić od 130 do 200 złotych.

Zobacz wideo Makijaż mineralny - jak dobrać i jak aplikować?

Zamiennik Estee Lauder Double Wear: L'Oreal Infallible Total Cover

W ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka drogeryjnych zamienników tego produktu. To między innymi podkład marki L'oreal - Infallible Total Cover. Cechuje go doskonała trwałość i mocne krycie. Kupicie go zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Zdarza się, że kupicie go już za 25 złotych (cena w sklepach internetowych waha się zazwyczaj w przedziale od 30 do 45 złotych). 

- Posiada naturalne, matowe wykończenie. Zapewnia długotrwałe krycie – efekt do 24h. Lekka formuła daje komfort przez cały dzień bez efektu maski. Podkład odporny na wyzwania codzienności, dotrzyma kroku nawet podczas najbardziej wymagających wyzwań. Odporny na pot i wysoką temperaturę - zapewnia producent. 

Zamiennik Estee Lauder Double Wear: Lovely Camouflage Foundation

Kolejna drogeryjna propozycja jest jeszcze tańsza. Mowa o podkładzie Lovely Camouflage Foundation. Kosmetyk kupimy w drogeriach sieci Rossmann oraz w sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 22 do 24 złote. Jak zapewniają zadowolone użytkowniczki, podkład Lovely ma wyjątkowo mocne krycie, a jednocześnie posiada lekką formułę, która łatwo i przyjemnie się rozprowadza. Co ważne, na tle innych drogeryjnych kosmetyków wyróżnia go bardzo dobra trwałość. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: