Prosty jesienny makijaż pasujący do każdej tęczówki. Jak idealnie podkreślić swoje oczy?

Wraz z końcem lata zmianie ulega nie tylko nasza garderoba, lecz także makijaż. To czas, kiedy lekkie kremy bb zastępujemy trwalszymi podkładami, a także częściej decydujemy się na mocniejszcze podkreślenie oka. Nie masz pomysłu na taki makijaż? Z pomocą przyjdzie nasze wideo. Oto prosty makijaż na jesień, który sprawdzi się niezależnie od koloru twojej tęczówki.

Po lecie, w którym podstawą makijażu były krem BB, rozświetlacz i tusz do rzęs, przyszedł czas na m.in. na mocniej podkreślone oko. Brązy, beże, rudości czy miedzie to podstawy trendów w jesiennym makijażu, które sprawdzają się niezależnie od koloru naszych oczu. Umiejętnie wykonany makijaż podkreśla atuty urody, dodaje uroku i potrafi zatuszować ewentualne niedoskonałości. 

Należy jednak pamiętać, że nawet najpiękniejszy make-up nie będzie prezentował się dobrze na skórze, jeśli nie zadbamy o odpowiednią pielęgnację. Jest to szczególnie istotne w przypadku jesiennych makijaży, do których stosujemy cięższe podkłady czy robimy intensywniejszy makijaż oka. Wówczas przed aplikacją kosmetyków kolorowych należy odpowiednio oczyścić oraz nawilżyć skórę twarzy, a także delikatną okolicę oczu.

Więcej o: