Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? "Dajcie spokój, 90 proc. to geny"

Jennifer Lopez na instagramowym profilu swojej marki opublikowała wideo z przygotowań do wyjścia na czerwony dywan. Gwiazda na nagraniu pokazała się bez grama makijażu i po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. - Ale jak... Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz mając 52 lata! - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest jedną najpopularniejszych kobiet show-biznesu i pochwalić się może milionami fanek i fanów na całym świecie. Na samym Instagramie śledzi ją bowiem ponad 176 mln osób. JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych artystek, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoją kondycją oraz wyglądem. Patrząc na Jennifer Lopez można śmiało stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Ku uciesze swoich fanek oraz fanów, JLo jest bardzo aktywna na swoim instagramowym koncie, a także profilu swojej marki kosmetycznej, gdzie regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. "Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz mając 52 lata!"

Jennifer Lopez postanowiła ostatnio pokazać na instagramowym profilu swojej linii kosmetyków J.Lo Beauty, jak przygotowywała swoją skórę przed wystąpieniem na gali MET. Na nagraniu widać gwiazdę zupełnie bez makijażu. Kondycja jej cery po raz kolejny zachwyciła jej fanki.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażuJennifer Lopez pokazała się bez makijażu https://www.instagram.com/JLoBeauty/ screen

Przepiękna
Zjawiskowa
Ale jak... Jak Ty to robisz, że tak wyglądasz mając 52 lata!
Najpiękniejsza kobieta na świecie

- czytamy w komentarzach.

Część internautów postanowiła ostudzić trochę zachwyty fanek i fanów:

Lepiej opowiedz nam o zabiegach laserowych i botoksie
Kocham JLo, ale dajcie spokój, 90% to te portorykańskie geny

- pisali.

Nie ma wątpliwości, że geny JLo mają duży wpływ na to, jak wygląda, jednak odpowiednie dbanie o skórę oraz styl życia z całą pewnością robią swoje. Jak przyznaje sama Jennifer Lopez, sekretem świetnej kondycji jej skóry jest odpowiednia pielęgnacja, o którą dbała na wiele lat przed stworzeniem własnych kosmetyków. Gwiazda zdradziła, że odkąd skończyła 22 lata, stosuje oliwę z oliwek, a także odpowiedni krem z filtrem przeciwsłonecznym. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Więcej o: