Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 10 zł. "Rewelacja!". Podobny kupisz też w Hebe

W drugiej połowie września w sklepach Rossmann znaleźć można wiele ciekawych promocji. Wśród przecenionych kosmetyków do makijażu znalazł się m.in. tusz do rzęs, który jest ulubieńcem wielu kobiet. Teraz można go kupić za mniej niż 10 zł. Co więcej, maskarę dającą podobny efekt można obecnie kupić również na promocji w Hebe.
Zobacz wideo Które firmy są warte nagrodzenia za wsparcie środowiska? Swoje ulubione kosmetyki wybrała nasza makijażystka

Promocje na kolorówkę w popularnych drogeriach, to dobra okazja, by upolować ulubione kosmetyki w świetnej cenie. Nic dziwnego, że takie akcje cieszą się zwykle dużym zainteresowaniem. Aktualnie w drogeriach Rossmann oraz Hebe trwają obniżki cen, w ramach których przecenione zostały tusze do rzęs, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 10 zł. "Drogeryjna rewelacja!"

W ofercie promocyjnej sklepów Rossmann, która trwa od 16 do 30 września, znalazł się tusz do rzęs, który robi furorę wśród wielu kobiet. Mowa o tuszu do rzęs Queen Size marki Wibo, który w regularnej cenie kosztuje 18,49 zł, jednak podczas aktualnych obniżek można kupić go za 9,29 zł. - Maskara do rzęs. Zapewnia efekt 3w1: pogrubienie, wydłużenie i podkręcenie - czytamy w opisie na stronie. Jednak co o tym tuszu sądzą internautki, które miały okazję go przetestować?

Testowałam wiele tuszy do rzęs, ale najchętniej powracam do tej. Szeroka i duża szczoteczka pięknie podkreśla, wydłuża rzęsy. Kolor głębokiej czerni. Maskara daje świetny efekt za niskie pieniądze
Drogeryjna rewelacja!
Maskary rzadko mnie zaskakują, ale tej się to udało. Oczywiście na plus
Daje piękny efekt na rzęsach, pogrubia, nadaje objętość i bardzooo wydłuża

- czytamy wśród opinii znalezionych w sieci.

Tusz dający podobny efekt znajdziesz też w Hebe. Teraz kupisz go taniej!

Promocje na kosmetyki do makijażu, w tym tusze do rzęs, obecnie znaleźć można także w drogeriach Hebe. Wśród przecenionych produktów znalazł się tusz, który daje podobny efekt na rzęsach. Chodzi o tusz Variete Lashes Show marki Eveline. - Variete Lashes Show to maskara, dzięki której uzyskasz pełną objętość i spektakularne wydłużenie rzęs już po jednej aplikacji - czytamy w opisie na stronie. Jego regularna cena to 24,99 zł, ale podczas obecnej promocji można go kupić za 14,99 zł.  

Najlepszy tusz jaki miałam. Pięknie wydłuża i rozczesuje rzęsy
Mój ulubiony. Fakt, że przy dużej wilgotności odbije się na skórze. Ale co on potrafi wyczarować z rzęsami! wydłuża, pogrubia i robi piękny wachlarz!

- oceniają w sieci internautki.

Więcej o: