Jak zagęścić brwi? Tani domowy sposób, dzięki któremu włoski rosną błyskawicznie

Bardzo często przez nieumiejętną regulację, brwi tracą swój dobry wygląd. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Oto popularny i skuteczny domowy sposób, który warto poznać.

Wyraziste brwi to marzenie wielu z nas. Jak możemy osiągnąć ten efekt? Oto tania i domowa metoda, która od lat cieszy się ogromną popularnością. Co więcej, w wielu przypadkach przynosi świetne efekty.

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty":

Jak zagęścić brwi? Tani domowy sposób

Możemy spotkać się z opinią, że olej rycynowy, gdy jest regularnie stosowany, przynosi rewelacyjne efekty. To między innymi wzmocnienie włosków, a także pojawienie się nowych. Jak więc należy go aplikować na brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. Kiedy należy spodziewać się pierwszych efektów takiej kuracji? Zazwyczaj pojawiają się one po mniej więcej 2-3 tygodniach 

Musimy także zwrócić uwagę na pewien ważny szczegół. Wiele osób szuka informacji na temat tego, jakie efekty na brwi zapewnia olejek rycynowy. Jednak olejek to nie to samo, co olej. Przez pojęcie olejku rozumiemy olejki eteryczne. A w trakcie pielęgnacji brwi korzystamy z olejów.

Jak zagęścić brwi? Pomoże sok z cebuli

Z pomocą przychodzą także inne domowe sposoby. Okazuje się, że w pielęgnacji brwi możemy wykorzystać między innymi cebulę. Receptura na ten domowy kosmetyk jest banalnie prosta. Podpowiadamy krok po kroku, co należy zrobić

  • Przekrój cebulę na pół;
  • za pomocą wyciskarki lub blendera wyciśnij z niej sok;
  • nanieś na oczyszczone brwi sok;
  • starannie masuj je przez mniej więcej pięć minut;
  • pozostaw sok na brwiach do wyschnięcia i spłucz po kilku minutach;
  • dla uzyskania jak najlepszych efektów możesz pozostawić go na całą noc.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: