To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Znajdziesz go w każdej drogerii

Coraz częściej przypomina się, że ochrona przeciwsłoneczna jest ważna nie tylko latem. Kilka lat temu dla wielu osób było to zaskakujące. Jednak w ostatnim czasie wiedza na ten temat jest coraz powszechniejsza.

Ekspozycja na działanie promieni słonecznych przyspiesza procesy starzenia się skóry oraz przyczynia się do powstawania przebarwień. Dlatego też krem z SPF to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji.

Zobacz wideo Głosujcie w naszym pelbiscycie "The Best of New Beauty":

To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy

Zwyczaj codziennego stosowania produktów z filtrem ochronnym wywodzi się z pielęgnacji koreańskiej. Podobno to właśnie dzięki nim Koreanki zachowują na długi czas młody i promienny wygląd. Regularnie stosowane produkty z wysokim filtrem ochronnym nie tylko zapobiegają powstawaniu przebarwień, ale także spowalniają procesy starzenia skóry. Z tego powodu często nazywane są "najlepszymi kremami przeciwzmarszczkowymi".

Kremy z filtrem z drogerii - propozycje

Dobry krem z filtrem nie musi być drogi. Oto trzy świetne produkty z drogerii, które warto poznać.

  • Revox Just, krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 - kupicie go w drogeriach sieci Hebe. Jego cena waha się w przedziale od 16 do 30 złotych. Jak zapewnia producent: Chroni skórę przed promieniami UVA i UVB, jednocześnie nawilżając ją i zmiękczając. Dzięki delikatnej konsystencji szybko wchłania się w skórę, zapewniając nietłuste, aksamitnie gładkie wykończenie, tworząc idealną bazę pod makijaż.
  • Dermedic (SPF 50), który kupicie w wielu aptekach i drogeriach. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 30 do 40 złotych. Obecnie jest dostępny w dwóch wersjach: dla cery mieszanej i tłustej, dla cery normalnej i suchej.
  • Spray przeciwłoneczny SPF 50 Babydream. Znajdziecie go w drogeriach sieci Rossmann oraz w wielu sklepach internetowych. Jego cena waha się zazwyczaj w przedziale od 30 do 45 złotych. Mimo że produkt został stworzony z myślą o dzieciach, cieszy się popularnością wśród dorosłych.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: