Świetne tusze do rzęs do 15 złotych. Tanie kosmetyki, które dają efekt wow

Dobry tusz do rzęs wcale nie musi być drogi. Wiele maskar w przystępnych cenach zaskakuje doskonałą jakością. Oto trzy drogeryjne propozycje do 15 złotych.

Zdarza się, że kosmetyki drogeryjne przewyższają jakością te ze znacznie wyższej półki cenowej. Tak jest na przykład w przypadku wielu popularnych maskar. Chcesz, aby twoje rzęsy wyglądały spektakularnie? Mamy kilka ciekawych propozycji.

Zobacz wideo Głosujcie w plebiscycie Kobieta.gazeta.pl "The Best of New Beauty":

Świetne tusze do rzęs do 15 złotych: Delia

Nasza pierwsza propozycja to tusz do rzęs 3D Lashes marki Delia. Produkt cieszy się ogromną popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje. A jego cena w zależności od sklepu waha się w przedziale do 12 do 15 złotych. - Nadaje rzęsom głęboki czarny kolor, fantastycznie je wydłużając,  idealnie rozdzielając i dodając objętości - informuje producent. 

Świetne tusze do rzęs do 15 złotych: Eveline Cosmetics

Tusz matki Eveline Cosmetics - Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara - to zdaniem wielu osób jeden z najlepszych tanich produktów tego typu. W wielu drogeriach dostaniecie go już za 13 złotych. Jak zapewnia producent:

Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka.

Świetne tusze do rzęs do 15 złotych: Wibo

Extreme Lashes Volume marki Wibo to kosmetyk, który jest bardzo trwały. A jego cena wynosi 9,99 PLN. Specjalna szczoteczka zapewnia równomierne rozdzielnie tuszu na rzęsach. Poza tym produkt piękne wydłuża i pogrubia rzęsy.

Świetne tusze do rzęs do 15 złotych: Golden Rose

Kolejny kosmetyk to produkt marki Golden Rose z serii Nude Look. Cena tuszu Look Full Volume Definitive Mascara w zależności od sklepu waha się w przedziale od 12 do 20 złotych. Jak zapewnia producent, specjalna szczoteczka dokładnie rozdziela i rozczesuje włoski. Poza tym zapobiega ich sklejaniu i nieestetycznemu wyglądowi.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: