Ola Nowak ma kosmetyki za kilkaset złotych, ale najczęściej używa tych za 25 zł. Ten błyszczyk to hit!

Choć mogłoby się wydawać, że gwiazdy najczęściej kupują tylko drogie produkty do pielęgnacji czy makijażu, to okazuje się, że nie zawsze tak jest. Przykładem może być Ola Nowak, która w swojej kosmetyczce ma błyszczyk za 25 złotych, czy produkty do pielęgnacji za kilkanaście złotych.

Ola Nowak jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. W sieci obserwuje ją ponad 1,6 mln fanów, a liczba ta stale rośnie. Jest inspiracją dla wielu osób. W sieci często poleca ulubione kosmetyki do makijażu czy pielęgnacji. Tylko nam zdradziła, na punkcie czego ma największą obsesję.

"Kupuję głównie tanie kosmetyki" 

Choć Ola Nowak przyznaje, że ma w swojej kosmetyczce drogie kosmetyki, to jednak zdecydowanie częściej korzysta z tych tańszych. 

Cena czasami w ogóle nie idzie w parze z jakością. Mam odżywki do włosów, które kosztują 200-300 złotych i takie za 15 złotych i używam tych tańszych, bo lepiej działają na moje włosy.

Ola zwraca też uwagę na to, że niektóre polecenia kosmetyczne sprawdzą się u nas samych, a czasem może być tak, że totalnie będzie to nietrafiony produkt, z którego nie będziemy zadowoleni. Dlatego według niej najlepszym sposobem, żeby zobaczyć, co nam pasuje, a co nie jest po prostu przetestowanie danego produktu. 

Zobacz wideo

Na punkcie czego Ola Nowak ma obsesję?

Są osoby, które nie wyjdą z domu bez makijażu i takie, które nie wyjdą z domu w dresie. Jest też grupa osób, która ma obsesję na punkcie... włosów i właśnie do tego grona zalicza się Ola Nowak i sama się do tego nam przyznała. 

Najważniejsze są dla mnie włosy i ja staram się o nie bardzo dbać. Nie ruszam się z domu bez szczotki, ale nie takiej zwykłej, tylko mam szczotkę z włosia naturalnego. Włosy potrafię szczotkować nawet 15 razy dziennie i to jest moja obsesja. Wszystkie olejki do włosów, żeby jeszcze bardziej je nawilżyć i wygładzić to jest mój must-have. 

Zapytaliśmy Olę również o to, bez jakich trzech kosmetyków nie wyobraża sobie makijażu. Na miejscu pierwszym jest podkład, choć jak sama przyznała, nie ma problemu z cerą, ale lubi mieć wyrównany koloryt skóry, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś poprosi ją o zdjęcie, a jednak twarz wygląda wtedy bardziej promiennie. 

Drugim produktem są rozświetlacze, które nadają skórze blasku. - "Mam wrażenie, że podstawą makijażu jest taka piękna rozświetlona skóra" - mówi Ola. Trzecim produktem są kosmetyki do ust. 

Lubię mieć pomalowane usta. Mam dwa ulubione kosmetyki. Jednym z nich jest błyszczyk marki Maybelline-Lifter Gloss, a drugi to błyszczyk od marki Fenty Beauty. To są moi ulubieńcy do makijażu.

Jak widać, wcale nie trzeba wydawać fortuny, żeby wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Doskonałym przykładem na to jest właśnie Ola Nowak, której ulubiony błyszczyk kosztuje zaledwie 25 złotych.

 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę!

Więcej o: