Kosmetyczni ulubieńcy października. Nasza makijażystka pokazała swoje typy

Październik dawno za nami, zatem przyszedł czas na kosmetyczne podsumowanie. Nasza makijażystka przygotowała dla was zestawienie ulubionych produktów makijażowych oraz pielęgnacyjnych, które podbiły jej serce minionego miesiąca.

Mamy już drugą połowę listopada, więc to najwyższa pora na przedstawienie kosmetyków, które w październiku okazały się hitami naszej makijażystki. Takie zestawienia są w sieci niezwykle popularne, gdyż dzięki temu podpatrzeć można ciekawe produkty warte przetestowania, a także zapoznać się z nowościami. 

Kosmetyczni ulubieńcy października 2021

Jesień to czas, kiedy na sklepowych półkach często pojawia się wiele kosmetycznych nowości. Jednak często ich nadmiar sprawia, że czujemy się zagubione i nie bardzo wiemy, co warto kupić i przetestować, a czego unikać. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi seria ulubieńców, dzięki której możesz zobaczyć, jakie kosmetyki sprawdziły się u innych i na co naprawdę warto zwrócić uwagę.

W zestawieniu naszej makijażystki znalazły się nie tylko kosmetyki kolorowe, takie jak podkład czy paleta cieni, lecz także produkty pielęgnacyjne, np. krem z retinolem czy bogate masło do ciała. A jakie kosmetyki i urządzenia stały się w tym okresie waszymi największymi hitami? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach. 

Więcej o: